Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposnál fiatalabb babával...

6 hónaposnál fiatalabb babával mennyire bátran indultok el nyaralni?

Figyelt kérdés

Májusi babánk lesz.


Mi alapból eléggé utazós család vagyunk, és a babával sem szeretnénk majd évekre "bezárkózni".

Szerintetek nyáron 1-1 közelebbi úticél már működhetne?

Európán belül maradnánk. Horvátországban van egy nyaralónk, oda autóval mennénk, de amúgy inkább repülővel utaznánk (pl. Olaszországba, Franciaországba).


Vagy az egy babával macerásabb?

Nyilván nem júniusban, inkább július második felében, augusztusban.


2018. márc. 3. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

"hogy igenis mentetek kisbabával és jól éreztétek magatokat!"


Persze lehet menni kisbabával, kisgyerekkel, de nem ugyanoda és nem ugyanúgy.

Phuketbe például nem fogsz elindulni, ha van eszed, egy oltatlan (még az alapimmunizáláson se átesett) csecsemővel.

Vagy Kínában se fogsz street foodon élni, ha van veled egy gyerek.

Úgy eleve az olcsó spontán utakat (ala utazómajom) is elfelejtheted.

Egy gyerekkel szervezni kell, ha nem akarsz non-stop stresszt.

Végül azon kapod magad, hogy az AI tengerparti punnyadós utak lesznek az egyedüli vágyálmaid minimum az első 5-10 évben. Akkor is, ha előtte utáltad. ;)

2018. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
8-as vagyok. Mi a probléma a válaszommal?
2018. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

11-es, a világjáró kismama vagyok. Ezek a dolgok egyértelműek :) Kiugráltam magam alaposan gyerekvállalás előtt :D


12-es, senki válaszával nincsen semmi baj, csak itt unatkozik a háziőrizetes mama-maci hadosztály, akiknek egy kalap fos az élete és elképzelni se tudják, hogy gyerek mellett nem csak a biomechanikai főző- és mosogatógép szerepét töltheti be egy anya ;) Ezért aztán lepontoznak mindenkit, akinek nem unalmas és üres az élete ;)

2018. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki le lett pontozva, nyilvánvalóan oda-vissza történik.
2018. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Közelebbi úticél szerintem simán belefér, ha nyugis babátok lesz. :) A mi babánk májusi, augusztusban simán elmentünk már egy hétre. Ahogy fentebb is írták, kertes apartmant béreltünk, este letettük és a teraszon folytattuk az estét. Napközben a babakocsiban jókat aludt, kint voltunk a jó levegőn egész nap. Előtte 2 hónapos korától 1-1 éjszakára már simán elmentünk barátokhoz, nagyihoz, ottalvós helyre pecázni stb. szóval sokáig nem ültünk otthon.
2018. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8-as és 12-es vagyok. Megmondom őszintén, hogy én nem szoktam “pontozni”, se le, se föl.
2018. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!