Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívást hogy csináljátok...

Orrszívást hogy csináljátok és meddig? Utána nem szüttyög már?

Figyelt kérdés
Babám betaknyosodott így orrszívózunk. Néhány másodperc után nem jön az orrából semmi hamar kiszívja az orrszívó amit tud. De utána is szörcsög nem kap az orrán levegőt rendesen pedig sok váladék kijött és még kène úgy látszik. Sterimart fújok az orrába orrszívás előtt.
2018. márc. 4. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön ki teljesen akkor én szoktam nasivin babyt használni, az ilyenkor segít.
2018. márc. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nasivin orrspray van nálunk is akkor.
2018. márc. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

En az elso adag utan kicserelem a szivo fejet es meg 1-2percig szivom az orrat.erezni ha van meg kijonni keszulo trutyi.altalaban az is hamar elindul es akkor meg a 2.fej is "megtelik".

Ha nagyon nathas akkor utana meg hallani,hogy szurcsog de ez csak 1-2 nap.neha a 3.fejet is bevetem,de csak ha nagyon teli az orra.

2018. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy azért nem jön ki, mert be van sűrűsödve, arra meg külön készítmény kell, ami feloldja az orrváladékot. Van, hogy nem elég csak a tengervizes orrspray. Van, hogy csak úgy tűnik, hogy nincs kitisztulva az orra, mert be van dagadva az orrnyálkahártya ilyenkor és amiatt nem jár úgy a levegő az ember orrába és nem azért tűnik úgy, hogy nem kap rendesen levegőt, mert teli van váladékkal, hanem az orrnyálkahártya duzzanat miatt. Pont ezért nem elég csak a tengervizes orrspray, hanem utána kell másfajta orrspray-t is használni, pl. Nasivint.

Egyébként annyiszor szívtam ki a fiam orrát, ahányszor szükséges volt és addig, amíg jött váladék. Ha már nem jött, akkor hagytam. Ha úgy láttam, akkor pedig akár 1 óra múlva is kiszívtam újra.

2018. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb fél percig vagy addig sem tart, pár másodperces szívásokkal. Az arcát az orra mellett ha masszírozod (főleg ha kifelé, a füle irányában húzod), nálunk akkor szinte mindig jön még. Ha leszívom, nem szokott szörcsögni egy ideig.

Ha sűrű az orrváladék, szívás előtt pár perccel sóoldat (alias tengervizes orrspray), reggel és este szívás után Nasivin Babyt szoktam cseppenteni.

2018. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem nasivin babyt de sajnos így is hallani hogy nem kap levegőt az orrán. Sokszor szívom neki az orrát csak annyira kapálózik sír hogy lehet a sírástól is képződik azonnal váladék.
2018. márc. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!