Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csináljátok az orrszívást...

Hogy csináljátok az orrszívást, gyógyszerbeadást másfél éves picinél? Kislányom tiltakozik, menekül, le kell fogjam, és "ráülni" hogy ne tudjon mozdulni. Meddig tarthat ez?

Figyelt kérdés
Sokat játszunk doktornéniset, játszuk, hogy "leszívjuk " a macik, babák , kutyusok orrát, semmi nem segít.
2011. jan. 10. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

26 hós a lányom, és ő kéri már az idén télen az orrszívást. Fogalmam sincs, hogyan barátkoztak össze, de néha magától is szól, hogy porszívózzam ki az orrát. asszem zavarj a takony.

Szóval nem tudom, nálunk megoldódott. Eddig én is alig tudtam egyedül kiposzívózni, én is a "ráülős" módszerrel csináltam, ha nem volt itthon senki.

A nővérem nagyfiai már rég maguknak csinálják. Szóval van remény.

2011. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is a szomszéd kislánynál látom, hogy magának csinálja, én meg nem győzöm lefogni a kislányomat..
2011. jan. 10. 13:30
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nálunk a puffolásokkal volt bajság,mikor a köhögése miatt irta fel a doki!Az első 3 nap iszonyat volt befújni neki,aztán a férjem kitalálta,hogy kap a kezére állatkás pecsétet ha hagyja magát!Igen,hagyta és utána mint a kisangyal,úgy viselkedett!Hajrá!!!

2011. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó !

Köszi, kipróbáljuk !!

2011. jan. 10. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!