Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta bevezettem a vacsorát...

Mióta bevezettem a vacsorát fáj a hasa, lehet nem elég érett még hozzá vagy túl sokat eszik? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Fürdés előtt adok neki vacsorát, általában kenyérkockákat vajjal,májkrémmel, sajtkrémmel paradicsom/uborka, vagy ha olyat főzök akkor azt kap, aztán fürdés és megeszik kb 100-150 ml tápszert.

Eddig a fogára fogtam de áttört már neki, egyfolytában fel kel éjjel ami nem újdonság de most nem lehet visszaaltatni, már annyira sír hogy nem kap levegőt egy éjjel többször is, nem lehet semmivel visszaaltatni, és húzza is fel a lábát és szellent is nagyokat.

Mit lehetne kipróbálni, mi okozhatja a hasfájást?

Amúgy semmi újat nem eszik.


2017. ápr. 7. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2017. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2017. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat. Ebbe a hónapba lesz 1 éves.
2017. ápr. 7. 14:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt(meg neha van is).

1 eves mult 24.en.

Mar jobb,par het volt borzalmas.

En mondjuk a paradicsomot es uborkat kihagynam az esti kajajabol.

Mennyit eszik?en kisfiam 3 szelet kalacsot is kepes benyomni,vagy masfel szelet kenyeret valamivel. Es utana meg 210-240 tapszer (most fogy el,utana tejitalt kap este is)

De o pl 12 kilo es 82centi

Johet a kovetkezo foga,mozgasfejlodes,szeparacios vagy barmi lehet.probald ki a viblucol kupot,nekunk segitett.

2017. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, egy karéj kenyeret bevág simán héj nélkül. Gondoltam tápszert elhagyom de úgy megszokta fürdés után hogy kap :-/

Spenótos tészta volt valamelyik nap vacsira pl tehát teljesen más, akkor is előjött a hasfájás éjszaka.

Viburcol sajnos nem segített, teljesen pánikig sír..

2017. ápr. 7. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Etesd hamarabb. Pl. 7-kor vacsi. 8-kor fürdés és így kb fél 9-kor kap tápszert.
2017. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
gondolj bele, te sem alszol jól, ha bezabálsz alvás előtt. Szerintem is etesd hamarabb, maximum 7-kor, így 8-kor fürdés, fél kilenc tápszer
2017. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tegnap így is csináltam ,sőt most csak tejpépet adtam neki fél 6-kor majd fél 8kor tápszer de még így is pánikolva kelt fél 11-kor, fél 12-ig ringattam alig tudott visszaaaludni..

Mi lehet ez? Elkezd nagyon sírni majd bepánikol teljesen.. :S 1 hete kezdte ezt el..

2017. ápr. 8. 12:53
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor nem a vacsi a ludas, hanem valami más. Az én kisebbem is 15 hónapos, vele 10-11 hós kora óta van ilyesmi, mint nálatok. El fog múlni....addig meg kitartás. Több oka is lehet, de ez alapján nem hinném, hogy pocak. Inkább fogzás (már mozgolódhatnak az őrlők), vagy nemtom hol vagytok a mozgásfejlődéssel, de ebben a korban rendkívül érdeklődők, sok ingert befognak napközben, és így jön ki rajta - függetlenedni szeretne (önálló állás, járás, elindulás kezdődik ugye), ugyanakkor őrzi is anyát. nem szokott olyan lenni, hogy megy, játszik, pakol, de időközönként rádmászik, öledbe ül, nyafog hogy vedd fel? És ha megtankolt anyából, utána újra elindul. Na valami ilyesmi, csak hatványozottabban jön elő éjszaka, keres téged, ellenőriz, hogy megvagy-e. Erre gondolok.
2017. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, állandóan mászik fel rám játék közbe, szerintem belőlem sose elég neki :D

De akkor ha felveszem éjszaka és nyugtatgatom miért nem nyugszik meg hogy oké anya megvan nincs probléma? Remélem ma megússzuk.. nálatok meddig tartott ?

2017. ápr. 9. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!