Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl reagálom? Lelki ismeret...

Túl reagálom? Lelki ismeret furdalásom van de nagyon.

Figyelt kérdés
Kislányommal aki 14 hónapos elmentünk ma vásárolni.Mikor haza értünk kiszálltunk a kocsibol a szembe szomszédok jöttek elénk.Csokit hoztak a kislánynak.Mondtam nekik addig én kipakolok a kocsiból.A csomagoktól nem láttam és ahiogy fordulta, a kislányomat felrugtam.Oda jött már hozzám de nem vettem észre a szomszéd nem szolt gondolta látom.Olyan kis tehetetlenül feküdt ott,még a kis butykosa is kiesett a kezéből.Annyira sajnálom.
2010. jún. 9. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Még egy sztori:


kb 5 hós volt a kissebbik fiam, "beálltunk" babakocsival a tárolóba, lehajtottam a mózes kupoláját, erre szegény ezerrel elkezdett ordítani. Tárolóban félhomály, én hülye meg pár másodpercig azon gondolkodtam, hogy most meg mi a baja.

Szegénykémnek a felső ujjpercét csuktam be a kupolával együtt!!!

Olyan szarul éreztem emiatt magam, hogy csak na! Alig győztem őt puszilgatni és megnyugtatni. Szerencsére az ujjának kutya baja sem lett.

2010. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is jártam már úgy. Én egyszer mérgemben "levágtam" kisfiamat ledobtam a franciágyra, plusz előtte a meztelen fenekére csaptam, mert nem hagyta magát bepelusozni vagy 30 percen keresztül ment a hiszti. Utána én is nagyon szarul éreztem magam.
2010. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
annyira vágytam már ilyet eseteket olvasni. ne haragudj kedves Kérdező az offért, de szerintem ez mindannyiunkkal megesik. nyugi, ha megpuszilgattad és mondtad, hogy bocsánat véletlen volt, akkor semmi gond nincs. én is fellöktem már, véletlenül ráfeküdtem a lábára (14 hós a fiam és 8 hós terhes vagyok, rosszul hemperedtünk), egyszer lefejeltem. hát ilyesmik
2010. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tényleg , én is tegnap "lefejeltem",mert játszottunk és összekoccant a buksink.... de csak mosolygott rajta, úgyhogy úgy voltam vele, hogyha neked ez nem fájt, akkor no para :))
2010. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jajj:) nekem is sokszor előfordul, odaoson mögém én meg lendületből megyek, és hát van hogy a fenekér csüccsen a találkozástól szegény, énis ugy sajnálom, de ha nem ijedek meg, ő sem. nah nevetni sem nevet rajta:) de előfordul. ne legyen lelkiismeretfurdalásod!mindenkivel megesik, még durvábbak is!
2010. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!