Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl reagálom? Lelki ismeret...

Túl reagálom? Lelki ismeret furdalásom van de nagyon.

Figyelt kérdés
Kislányommal aki 14 hónapos elmentünk ma vásárolni.Mikor haza értünk kiszálltunk a kocsibol a szembe szomszédok jöttek elénk.Csokit hoztak a kislánynak.Mondtam nekik addig én kipakolok a kocsiból.A csomagoktól nem láttam és ahiogy fordulta, a kislányomat felrugtam.Oda jött már hozzám de nem vettem észre a szomszéd nem szolt gondolta látom.Olyan kis tehetetlenül feküdt ott,még a kis butykosa is kiesett a kezéből.Annyira sajnálom.
2010. jún. 9. 12:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja persze nagyon sirt.
2010. jún. 9. 12:10
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj , de megnevettem. Nem tudom miért, bolond vagyok...

na jó, persze ez nem vicces!! Máskor legyél körültekintőbb, ezek a kis pettyek mindig ott sündörögnek körülöttünk. Nagyon megpuszilgattad, ugye?:)

2010. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi naponta ütközünk, volt hogy sírt, de megvígasztaltam, és ma már nevet egy-egy ilyen eseten. Persze velem együtt, közösen kacagunk, és elviccelem a dolgot, úgy kérek ilyenkor bocsánatot tőle.
2010. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hidd el sokszor esik meg ez másnál is!Velünk is megtörtént már nem is egyszer!Tudom rossz érzés nagyon ,megtörtént,nem tudod már meg nem történtté tenni!Ne rágódj rajta,sokszor vannak "láb alatt"a csöppségek!
2010. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Úristen ezért nehogy legyen:D Mindnekivel megesik én is volt már,hogy nekimentem mert hirtelen ott termett én eg nem úgy járok,hogy a lábam nézem ott van e:)
2010. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a hathónapos babám kis kezére léptem rá tegnap,át akartam felette lépni, ahogy feküdt a földön. Még időben korrigáltam, így nem léptem rá, csak egy icipicit, de nekem is nagyon rossz volt. Ő attól ijedt meg, hogy én megijedtem. Semmi bajuk nem lesz, talán kellenek is ilyen "balesetek" :-)))
2010. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én véletlenül fejbe dobtam a játékával.
2010. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk apa elég bénácska, rendszeresen bekoccolja a kicsi fejét a kocsiajtóba, ezen is csak nevet. Mert mi is...
2010. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanekkora az én lányom is. Én a konyhában nem vettem észre hogy ott áll mögöttem és jól fellöktem lendületből. Ölelgesd meg, puszilgasd meg és felejtsd el, szeret téged ez a lényeg!!!
2010. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi nektek,már jobb.:)
2010. jún. 9. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!