Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bugyipelenka használata...

A bugyipelenka használata néhány hónapos korban is kébyelmes?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor, ha kaki van, minden olyan lesz levétel során? Vagy le lehet venni anélkül, hogy minden kakis lenne?
2018. márc. 9. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szet tudod tepni az oldalan. A fiam a 7. honaptol hasznalja, amiota all, mert nem marad nyugton. En kremezni ugy szoktam, hogy feladom, aztan belenyulok a pelenkaba. Mi pampers-t hasznalunk, de ki kell tapasztalni. Dragabb, mint a sima pelenka.
2018. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

7 hónaposan még 3-ast használtatok?

2018. márc. 9. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
8 honapos koratol hasznaljuk, 4-es dm babyloveossal kezdtunk.
2018. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekúnk nem jött be ilyen korán, nehezebb feladni rá. Akkor lesz jó ha elindul ès állva rá tudod adni gyorsan.
2018. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ráadni és nem bír annyit mint a sima tépőzáras.A dm-es márkát próbáltam.Egyelőre nem jött be később lehet megpróbálom újra.
2018. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2018. márc. 10. 07:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, elso vagyok, a legkisebbet adtam ra, ha van 3-as, akkor azt. De, ha bizonytalan vagy, vegyel nagyobbat, abba beleno kesobb, lehet, hogy most nem is szeretnetek. Az en gyerekem hosszu, nem husis, pampers meretet megis mindig ugy valtunk, hogy amint eleri a kovetkezo kg-ot, mar nagyobbat kap, mert nyomja. Aztan most olyan idoszakja van, hogy oltoztetni neezebb, mint pelenkazni, most inkabb megint sima pelenkazunk (11-12 kg van, 5-os pampers), mert a bugyinal muszaj levenni a nadragot, itt nem.
2018. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megint elso, de talan fontos lehet, hogy az en 7 honaposom mar biztosan allt ekkor, 8 honaposan mar szepen jart.
2018. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!