Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napja esett le a koldokcsonk...

3 napja esett le a koldokcsonk de még mindig vérzik?

Figyelt kérdés

Még vérzik a fiam koldoke, meddig normalis? Vedono szolt elore ,h normalis, ha kicsit vérzik. De azt nem, hogy hány napig?

A pelenka felso resze mindig véres lesz azon látom.

Alkohollal kezelem azota is,minden második pelenkázásnál,ahogy előtte.

Hintőport is folytatni kellene?


2018. márc. 11. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem szabad hintőporozni. Az alkohol fertőtleníti és szárít is. Mennyire vérzik? Holnap mutasd meg orvosnak vagy a védőnőnek. Látatlanban nehéz megmondani mi a normális.
2018. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma már nagyon picit, tegnap még jobban vérzett. Kozben felhivtam a vedonot, azt mondta egy hetig is normalis es alkohollal kezeljem tovabb , szerinte azert verezhetett tegnap picit jobban mert erolkodott nagyon a kakilásnál (kimaradt masfel nap kaki)
2018. márc. 11. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Akkor megnyugodhatsz, nincs nagy gond. :)
2018. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igy van :)
2018. márc. 11. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!