Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesseg alatt fogyok mitol...

Kvanika kérdése:

Terhesseg alatt fogyok mitol lehet?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok es a 15 het alatt 84 kgval kezdtem a terhességem es most 74 kg vagyok. Szerintetek ez normalis? En ezt mar drasztikusnak gondolom hiszen azt mondjak havi 2kg a normalis fogyas normal esetben... valakivel tortent mar ilyen? Hpvm van ami most tunetmentes illetve a 2 szemolcsbol csak 1van ... rakszuresem volt . A kgk rohamosan napi szinten tunnek el ugy hogy az emesztesem nem a legjobb viszont nem tudok sokat enni

Kerlek segitsetek


2018. márc. 12. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt dokival beszéld meg. Folyamatos hányás mellett sem fogytam ennyit.
2018. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 84 kg az eleve tulsuly ( hacsak nem vagy 190 cm ), nem gond ha fogysz. Irtad nincs etvagyad.

En 55 kgbol fogytam 8 kg ot az elejen ( de en magas vagyok 170 cm ) , a gyerek elveszi ami kell neki.

Probald tartani , inkabb ez mint, hogy egy mazsasra hizz.

2018. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84 kg igen az tulsuly, lehet h csak a viz ment le rolad a hormonalis valtozasok miatt. Azert beszelj orvossal. Nagyon az elejen vagy meg amugy, biztos hogy vissza fognak terni a kilok...
2018. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!