Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha a terhesség első...

Az baj, ha a terhesség első trimeszterében fogyok?

Figyelt kérdés
Nem is vagyok kívánós, keveset is eszek. Baj,h fogytam?
2013. nov. 6. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A nők durván fele vagy nem hízik, vagy fogy. Nincs ebben semmi baj. Én 12 hétig csak fogytam.
2013. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Ami baj, ha annyit hánysz, hogy a kiszáradás fenyeget, de gondolom nem erről van szó. Sokan fogynak (én is) majd hízunk eleget :)
2013. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

67 kilóval estem teherbe, az első hetekben (hányás nélkül) fogytam 5 kg-ot, tehát lement a súlyom 62 kg-ra.

71 kg voltam szüléskor, a lányom 3250 grammal született, most 3 hetes, 3720 gramm, én pedig 60 kg vagyok.


Nem baj, hogy fogysz!

2013. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is fogytam, hányós voltam a 14. hétig. Utána sem ettem túl sokat, főleg, mikor már nagy volt a pocakom, mert a lányom nyomta a gyomromat. Kívánósság nálam kb 2 x volt 1-1 hét, amikor rengeteget ettem, a többi részében nem volt ilyen.

3 kg-mal voltam több a szüléskor, mint mikor teherbe estem. Szóval fogytam rendesen. A lányom ennek ellenére több, mint 4 kg-mal született, szóval ebből nem lett semmi gond...

2013. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!