Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hízás, tényleg...

Misszabza kérdése:

Terhességi hízás, tényleg nagyon sok? Nem az induló súlyhoz számítják a hízást? Az is számít ha közbe fogyok?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, Márciusban mért először a védőnő 78 kg-t induló súlynak(8 hetes voltam). Aztán a sok rosszullét, hányinger stb. miatt lement májusban 76 kg-ra(17 hetes voltam ).Aztán ingadozott a 76 és 78kg között. Aztán azóta falási rohamaim vannak, próbálok ellenállni, de nem mindig megy sajnos. :( (Közbe anyukámékhoz utaztam ott voltam 2 hetet, hát mit ne mondjak tömtek mint a malacot, igy elég nehéz volt tartani magam) Igy a védőnő már csak a felugrott a súlyomat látta : 81 kg-t mért (22 hetes voltam) . És mondta hogy ez igy már rengeteg a hízásom 76 ról, ellátott étkezési tanácsokkal, aztán ennyiben maradtunk azóta. Most jelenleg 24 hetes vagyok, jövöhéten megint mérés lesz, de már most rosszul vagyok a súlyomtól mert 82,5 - 83 kg-t mutat :(( Segítség !

2013. júl. 11. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Induló súlytól mérik, legalábbis nálam így volt, igaz én nem fogytam, csak híztam. Engem is végig piszkált a háziorvosom a hízással, végül 18 kilót híztam.. Sztem nem tragédia az eddigi 5 kilód! Nem értem a védőnődet!
2013. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a laborértékeim eddig jók,minden rendben van velünk. Holnap megyek még a terhelésesre, kiváncsi vagyok mi lesz .
2013. júl. 11. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
cukrod rendben van? a falási rohamokat magyarázná.... Nekem kereken 20 kiló jött fel és szülés utáni héten ebből 12 le is ment...
2013. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Az eredményeim végig jók voltak, így a cukrom is. És nekem is voltak falási rohamaim, pl ha Milka csoki volt előttem, nem tudtam belőle semennyit sem hagyni.. addig ettem, amíg volt :D

2013. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A cukrommal eddig nem volt gond, a labor alapján minden rendben, bár hajlamos vagyok a cukorbetegségre :( De irtam hogy holnap megyek a terhelésesre igy ott ez is kiderül.
2013. júl. 11. 16:26
 6/9 adriennjeni ***** válasza:
én 74 voltam 10 hetesen, most 82 kg 28 hetesen, a doki azt mondta sokat híztam, hát komolyan kérdezem, hogy akkor ne is együnk, hogy ne hízzunk? szerintem nem sok az a 8 kiló, de Neked sem kérdező az az 5. Bár én sem érzem magam jól a bőrömben, ez egy ilyen dolog. Aki babát akar vállalja ezt is. Az orvosok mind ugyanazt magyarázzák, főleg a férfi orvosok, Ők nem voltam terhesek. :)
2013. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem is értelek...

Sztem nem sok az az 5kg,főleg,h ha falási rohamid is voltak.

Én 168cm 52,8 kg-ról indultam és pont ma töltöttem a 24.hetet 62,3 kg-val.Na ez a sok,pedig falási rohamaim sincsenek.Sajnos ez van kezdek beletörödni,de engem is nagyon zavart.Nem tudok mit csinálni,koplalni nem akarok.

Szülés után lemegy majd,nyugi.

2013. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A cukrommal nincs gond, mint kiderült a terhelésesen, ma voltam védőnőnél azt mondta a vérképemre hogy nagyon jó :) 82 kg-t mért, de nem szólt most rá semmit ! (csak irtam ha valakit még érdekel )
2013. júl. 17. 21:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket !
2013. júl. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!