Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hosan még sok baba kel...

8 hosan még sok baba kel éjszaka enni? Az én fiam folyamatosan

Figyelt kérdés
ejszaka is bevág 200ml-t,pedig este jollakatom 250-el.igaz hig tejpéppel,talan nem laktato neki
2010. jún. 9. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányom 7 hós,5 hónapja nem eszik éjjel.Tápszeres.
2010. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az esti nem laktató, én hasonló cipőben jártam és az ebéddel volt gond. Én úgy főztem neki és mihelyt lecseréltem az ebédet üvegesre átaludta az éjszakát.
2010. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ebédre babakajat kap üvegest,végül is nem baj,az én fiam ilyen és kész....csak úgy aludnék már egy nagyot....
2010. jún. 9. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is folyamatosan ébred.Ma tettem fel egy kérdést azzal kapcsolatban, hogyan szoktathatnám le róla.
2010. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Humana jó éjt tápszert adok kisfiamnak, ebből kevesebbet is eszik meg, mint a beba aktív2-ből. Ez valahogy laktatóbb. 240 ml-t bevág este fél 8-kor, és reggel 6-ig szunya. Nem próbáltál még valami ilyesmi jó éjt bizbaszt adni neki?
2010. jún. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos fiam kb. 2 hetes korától átalussza az éjszakát, 5 hónapos koráig szopizott. Este 120ml tápszernél többet nem eszik meg, és 8tól reggel fél 7ig alszik.
2010. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de jó neked
2010. jún. 10. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!