Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babam nem emeli meg...

11 hetes babam nem emeli meg a fejet hason fekve, van aggodni valom?

Figyelt kérdés

Naponta tobbszor hasra teszem, de altalaban nem forditja es nem emeli a fejet magatol. Ha egy kicsit osztonzom, megelemeli par masodpercre kb 1 cmre.


Az orvos azt mondta nincs gond, de en aggodom hogy nagyon le van maradva!


2018. márc. 14. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Minket ezzel küldtek dévény tornára, kérdezz meg valaki mást is, hátha szerinte is gond.
2018. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Én aggódnék. Nincsenek csodagyerekeim (pl a 8 hósom nem mászik még), de ennyi idősen már az alkarjukon támaszkodtak. Én kérnék egy másodvéleményt.
2018. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
2-es vagyok, pontosabban aggódni ne aggódj, de lehetséges, hogy torna kell mert mondjuk túl laza az izomzata. Majd segítenek megmondani van-e ilyesmi baja vagy nem, ha van is, használni fog a "kezelés" hamar.
2018. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elunk, de akkor megprobalunk hazamenni egy devenyes kezelesre.


Itt babagyogytornasznal voltunk, de o kb semmit se csinalt a kisfiammal, csak a fejet fogta kulonbozo modokon es a csipojet forgatta. Semmi masszirozas nem volt.


Koszi a valaszokat nektek ;)

2018. márc. 15. 08:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom hogy valaki lepontozta a valaszokat! Nekem minden valasz hasznos volt!
2018. márc. 15. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam sem emelte ilyen idősen és szinte egyik napról a másikra elkezdte :) várj még szerintem egy kicsit,addig is sokat legyen hason (a fiam utálta mégis rájött hogy kell megemelni a kobakját)
2018. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!