Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó, ha valakinek gyereke...

Miért jó, ha valakinek gyereke van?

Figyelt kérdés

Legyszi ne nézzetek hülyének, sose voltam egy ősanya típus.

Tudom, hogy szeretni fogom a gyerekem, hamarosan szülni fogok.

De nem tudom elképzelni miért lesz jó, mármint innentől semmi program kettesben a férjemmel és soha nem leszünk egyedül.

Soha nem voltam egy gyereknek gugyogo tipus az a helyzet.

Volt valaki ezzel így? Változott a szules után?


2018. márc. 19. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Én se voltam az a fajta hogy ha meglátok egy babát ,gügyög hozzá, mosolyog rá ,sőt nem is nagyon tudtam,hogy mit kezdjek vele... De mióta megszületett az első babám ez teljesen megváltozott, ha meglátok egy babát egyből mosolygok rá, beszélek hozzá, ha ismerős az anyuka és lehetőség van rá meg is dajkálom. Szerintem ezt így nem lehet elmondani,hogy miért jó,ha van egy gyereket, majd ha megszületik,és megérzed azt a határtalan szereteted el is felejted,hogy valaha eszedbe jutott ez a kérdés.
2018. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Miért vállaltál gyereket, ha nem tudod, mire jó? Hiába írom le, nekem miért jó, mert én én vagyok, te meg te.
2018. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

De mondd, hogy soha. Kell az. A közös program is, a kettesben lét is. Nem az első hetekben, hónapokban, főleg ha anyatejes lesz, de a soha az túlzás.

Lesz egyébként hármasban. A gyerek öröm. Ahogy nézni fogod a kórházban és talán elsőre nem tudod még felfogni, hogy a te babád, a kötődés se alakul ki egyik percről a másikra, de ahogy telik az idő, egyre inkább imádod, és teljesen más szeretet, mint amit eddig éreztél bárki iránt. Nehéz ezt leírni, amúgy én se tartom magam ősanyának, (képes voltam a 3 napos babát külön szobában altatni, huu..) szóval van 2 gyermekem és két csoda. Nem tagadom, nem mindig könnyűek velük a napok, vannak nehezebb időszakok, de a két kis boldogságom, én úgy örülök, hogy vannak. Miért? Csak, mert imádom őket.

2018. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Ki mondta hogy jó?
2018. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
A saját gyereked teljesen más, mint a másoké. Sose gügyörésztem más babáknak, na de ez enyémmel egyfolytában.
2018. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Egy új világba visz el,olyan dolgot ad amit soha senki mástól nem kaphatsz meg.

Neki te vagy/leszel a minden,a világ. És ezáltal neked is Ő.

Bármi történik Ő mindig ott lesz neked! Ennyi szeretet soha senkitől nem kaptam,a férjemtől se,mert Ő másképp adja.


De borzasztóan sajnálom,hogy már pocakban a baba és ez a kérdés akkor merül fel benned. :/

2018. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Én is így voltam vele, nem változott szülés után. Jó, tud aranyos lenni, de ennyi a pozitív oldala
2018. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Én amit nagyon szeretek

-amikor hozzám bújnak

-látni ahogy bízik bennem (pl. amikor megijed és odajön hozzám, mert itt biztonságban érzi magát)

-megismerni egy új személyiséget

-hallgatni az őszinte sztorijait


-magava tudat, hogy a férjemmel családot alapítottunk

-szeretni és szerezve lenni


Ezek után, ha hiszitek ha nem, de nem vagyok "ősanya típus". Sose gügyögtem, sőt idegesít és mások gyerekével nem tudok mit kezdeni. De az enyémeket imádom.

2018. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

* maga a tudat

* szeretve

És csak szervezés kérdése, hogy mennyi időt tudsz tölteni a férjeddel kettesben.

2018. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudod elkepzelni, miert lesz jo... Ez furcsa egy felnott notol, aki szul lassan. Mindenki maskepp eli meg. A kettesben toltott ido is visszajon par ev mulva.
2018. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!