Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas a 2 hónaposom. Melyik...

Lázas a 2 hónaposom. Melyik levegő tesz neki jobbat?

Figyelt kérdés
A 2 hónapos babám elkapta a nagytól a vírust ami lázzal jár. Az lenne a kérdésem hogy van egy szobánk, ahol én etetni szoktam őt, és általában ott is alszik, ami kicsit hidegebb mint a többi szoba. Kb 20 fok van ott. Nem árt neki ha ott alszik lázasan? Reggel hőemelkedése volt, áthoztam ide etetni, és lejebb ment neki. Bocsi ha hülye kérdés, a nagyfiam nagyon későn betegedett meg amikor kicsi volt, de a pici már másodjára beteg és aggódom :(
2018. márc. 20. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Tökéletes a 20 fok, egy kis hideg pára sem ártana! 😊
2018. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Hat nem tudom. Nalunk fix 21.5 fok van, de a padlo szintjen ahol van a kisagya, ott mindig hidegebb van. Szerintem huvos a 20 fok egy beteg gyereknek de ez csak az en velemenyem.
2018. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!