Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónaposom füle mögött...

1 hónaposom füle mögött borsónyi nyirokcsomókat találtam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudok róla, hogy beteg . Szájpenésze van. Orvos nem vette komolyan.
2017. júl. 27. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van van bár én is frászt kaptam tőle.
2017. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem most felnőttként is nagyobb ott az a csontrész féle,bocsi nem tudom a pontos nevét.

Nekem annyi hátrányom van h eléggé fülfájós vagyok,főleg télen,szeles és huzatos helyen.

Ne aggódj ez miatt :) De azért orvosnak mindenképp mutatasd meg :)

2017. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dolgozik a nyirokrendszere,kiszűri a bacikat.Nálunk ezt szokta mondani a gyerekdoki.Lehet zajlik nála egy kis betegség,de nincsenek tünetei,dolgozik a pici immunrendszere.Mondjuk azért figyeld,lehet,hogy kezdődő betegségre utal(de nem biztos).

Nálunk volt már diónyi nagyságban a fiamnál,kb 3 évesen,de még az sem volt vészes,kapotr antibiotikumot,mandulagyulladása volt.Viszont ő ilyen,csakúgy mint a kislányom,mindig vannak ilyen borsónyi mirigyek,ha betegek,vagy valami vírust,baxit benyeltek.Volt,hogy oltás után is mirigyesebb lett a nyakuk..

Mindenesetre azért írtam,h figyeld,mert még csak 1 hónapos,még nincs túl az oltásokon.Ha bármi van,vidd vissza a dokihoz!

2017. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!