Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen büfiztetési póz vált...

Milyen büfiztetési póz vált be nektek? Mindig marad bent levegő. Álmából felébred arra, hogy a bentmaradt levegő kinyomja belőle a tápszert. Mit tehetek, hogy hatékonyabb legyen a büfiztetés, és tudjon pihenni a baba?

Figyelt kérdés
2 hónapos babám evés után büfizik,bukás ilyenkor csak ritkán és kevés van,de ha vízszintesen fekszik,akkor akár 1-2 órával a tápszer után először a nyála folyik az arcán,de van,hogy kaja is,és ilyenkor,ha újra felveszem,akkor rendszerint jön egy büfi,de van,hogy csak több perc után.Espumisan,Gripe Water nem használt.Az sem,ha 40 percen át tartom függőlegesen.

2017. dec. 5. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak az, ha negyedóránként felemeltem, magamhoz vettem. Mindig jött még ki valami. Ha esetleg bent maradt a buborék, akkor pedig a hasra fektetés segítette a pukikat.
2017. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a reflux párna vált be, illetve, ha félig ültetem, amikor eszik.
2022. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsiiii, most láttam, hogy 2017-es kérdés!

Előző voltam!

2022. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!