Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekted meddig evett éjszaka...

Nekted meddig evett éjszaka is a babátok? Mikor hagyta el vagy hogy szokattátok le erről?

Figyelt kérdés

10 hónapos a babám, 1 hónapja tápszeres, addig anyatejes volt.

Éjszaka kel még mindig minimum 2x enni, tegnap este pl 3x evett tápszert :( szerintem már nem kellene neki, nem éhes csak gondolom megszokta.

Nem alszik addig vissza mig meg nem kapja a kaját, csak sir, nyöszörög. Próbáltam vizet adni, teát.. rájött hogy nem kaja és orditott..

cumizik is, alapból cumival alszik


Mit csináljak? Elfogja magától hagyni?



2018. márc. 22. 10:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
19 hónaposom még 2x kel enni éjjel (este 7kor fekszik és 5-6 között kel reggel).
2018. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Sosem adtam neki enni ejszaka, talan csak az elso par hetben mikor meg nem volt napirend. Ataludta az ejszakat mindig is. Nagyon ritkan sirt fel de olyankor simogatas+ cumi visszaadas utan elaludt.
2018. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
18 hónaposom 3-5x kel még mindig. Csak tejjel tudom visszaaltatni, addig nyugtalan, amíg nem kapja meg, hiába a simi, nyugtatás. Viszont nem iszik nagy mennyisgeket, tehát szerintem nem éhes, egyszerűen ez nyugtatja meg. Rettentő kimerült vagyok... :(
2018. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Igen, kedves utolsó.. az én babámat is a kaja nyugtatja meg.. sajnos! :(

2018. márc. 23. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!