Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú bébiételt...

Milyen márkájú bébiételt szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés

1 gyártó termékeit veszitek, vagy vegyesen?


Melyiket nem vennétek meg semmiféleképp sem?


2010. jún. 10. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Univert és Kecskemétit szoktam venni. A nevenincs bébiételt nem veszem meg,pl OVKO!
2010. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is az Univert szoktam venni. Csak más gyártó máshogy variálja a gyümölcsöket, zöldségeket, később talán más cég termékeit is meg fogjuk venni, ha ráun a babám.
2010. jún. 10. 18:01
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
amelyikben nincs cukor,azt veszem meg.
2010. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nestle


utolsó, attól, hogy nincs ráirva van mindenben hozzáadott cukor, ha nem is krisztálycukor, de fruktóz, vagy glükóz formájában biztosan(anyu minőségellenőr egy multinál, sokszor szűrnek bébiételt is)

2010. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
bocs, kristály akart lenni
2010. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kecskeméti (mert ott lakom :) ) Csak vicc volt,de az jött be a legjobban nekünk.
2010. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Semmelyiket, mert drága és csak összekakálja magát tőle!

Friss zöldség és gyümölcs turmixolva, pépesitve! Ne adj már neki ilyen ksikorába tartósitószert! Nem félted a kisgyomrát?

2010. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezekben nincs tartósítószer.
2010. jún. 10. 20:20
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Ja csak mesterséges izfokozók meg szinezékek! Azt ne mondd hogy egészséges! Az én babámnak cifra fosása van az összestől!
2010. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor mit fog enni, ha majd nagyobb lesz a babád? Amit boltban lehet venni, mindenben vannak ilyen anyagok. Sajnos nem lehet mindentől megóvni őket.

Én zöldséget nem merek venni, remélem ezek jobban ellenőrzött helyekről származnak. Volt zöldséges pasim, hát mit mondjak, amikor a termesztő sem eszi meg azt, amit elad..., mert földet nem lát az a paprika, amit termel.

2010. jún. 10. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!