Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akik Erdelybol vagytok...

Anyukak akik Erdelybol vagytok! Lehet valahol sutotokos bebietelt vasarolni? 4 hosnak? En nem talaltam sehol

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia en sem talalok sehol.Szatmarnemetiben lakom de itt alig van valami a bebiknek ugy jatek mint etel. 8 hos a kislanyom ,remelem valaki ad egy jo tippet. hova valosi vagy ha nem titok?
2009. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Marosvasarhelyi:)
2009. jún. 11. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
ooooooo.az nagyon messze ven sajnos. es voltal mar szatmaron? en meg nem voltam maros.v heylen. o bocsi hogy eltertem a tematol de ojan jo azert erdelyivel is irni.
2009. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

azt, h sutotokos va-e nem tudom pontosan, de legalabb van valasztek. en mar rendeltem toluk, igaz h konyvet de megbiztaonak tuntek, minden megjott, hazhoz es akkor kellett fizetni.

amugy en szatmarnemeti szarmazasu vagyok de Marosvasarhelyen elek a ferjemmel es 6 honapos babammal :)

2009. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aranyosak vagytok !!! sajnalom hogy ilyen messze vagyunk azert.
2009. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:DJo tudni hogy tobben vagyunk "innen":)Jo babazast
2009. jún. 11. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha pont en is ezt mondtam hogy milyen jo hogy azert vagyunk egy paran innen is !!! csak sajnalom hogy ilyen messze vagyunk.minden jot es jo babazast es sok turelmet kivanok !!!! a Szatmari.Edina.
2009. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!