Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyadik héttől érdemes...

Hanyadik héttől érdemes elkezdeni vasarolni a babának? Októberi lesz a kicsi

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnek vasarolni de kozben babonás is vagyok.

Érdekelne hogy ti hány hetesen vetettek meg az alap dolgokat?(baba kocsi, kisagy..)



2018. márc. 26. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi már a 12.héttől vásárolgattunk, babakocsit pl a 14. héten. Szándékosan unisex kocsit akartam mert lány és fiú babát is terveztünk. 16 hetesen tudtam meg mindkét gyerekem nemét, onnantól folyamatosan vettük a ruhákat és mindenféle kiegészítőt, kelléket. Az utolsó hetekben vettem meg a pelenkát és magamnak a szülés utáni időre a dolgokat.
2018. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Október elejére vagyok kiírva. Még nem vettem semmit, de a babakocsit már kinéztem. A vásárlást júliustól kezdjük majd, akkor van még három hónap, szerintem elég rá annyi. Otthon os csak a végén tervezek lenni és akkor lenne időm összerakni és kimosni a dolgokat.

Abban az esetben vennék meg valamit előbb ha extra akció lenne. Minek álljon itthon hónapokat, ráérek vele.

2018. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítségeteket!
2018. márc. 27. 09:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Október 4-re vagyok kiírva. 30-32.hét előtt nem fogok belekezdeni a vásárlásba. Első babánál a babakocsit 32 hetesen vettük meg, a többi dolgot a 36.héttől. Nem szerettem volna előbb, de nem is hajtott a vágy. Szerintem amikor jónak érzed!
2018. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!