Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap Anyukám elvitte sétálni...

Tegnap Anyukám elvitte sétálni 5,5 hós lányomat. Anyósom megszólt, hogy egyedül kell megbírkóznom a gyerek ellátásával. Tényleg lelkifurdalásomnak kellene lennie?

Figyelt kérdés
Ehhez hozzátartozik, hogy Anyukám valóban sokat segített eddig, de mostantól csak naponta kiugrik és ha szeretném leviszi sétálni, hadd intézzem a többi dolgom. Vagy esetleg néha pihenhetek is. Mi van ebben rossz? Én elismerem, vannak sokan, akiknek nincs segítségük, de miért fáj másnak, ha nekem van? Anyukám tiszta szívből segít, örül, hogy szükség van rá, hogy az unokájával lehet.
2008. okt. 29. 09:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem,biztos hogy az a baja az anyósodnak hogy nála laktok,ő ott van,anyukád mégis megy mindig segíteni,hidd el ez bántja.Ne foglalkozz vele.(2. válaszoló)
2008. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2008. okt. 30. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!