Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha hányós-hasmenős-lázas...

Baj, ha hányós-hasmenős-lázas baba csak anyatejet eszik?

Figyelt kérdés
13 hónapos, a doki szerint ne ciciztessem, inkább egyen gyümipüréket, de azt nem fogadja el, sem vizet, sem teát, sem semmilyen étel, így megszoptattam.Azóta szépen szopizik, azt szépen elfogadja.De ezzel bajt csinálok?!

2018. márc. 29. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy baj!
2018. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A legjobb!!
2018. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj. Sőt.
2018. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Én a dokira hallgatnék.
2018. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Mi bajt csinálnál?

Az én fiam 15 hónapos volt mikor elkapott egy ilyet, egyedül az anyatej maradt meg benne, minden mást azonnal kihányt!

Jobb lett volna ha cicit sem kap és kiszáradás miatt kórházba került volna?

2018. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
3-as vagyok, en meg a sajat osztoneimre es tapasztalataimra, mindharom gyereknel. Orvosok ide vagy oda😊
2018. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 A doki valószínűleg általában mondja, hogy ne azon legyen a hangsúly, akármekkora is a csábítás. Arra az esetre, amikor nagyon beteg, és csak azt fogadja el, valószínűleg azt mondaná, hogy egyen, ez az elsődleges.
2018. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy,nekem olyankor mindig kihányja az anyatejet...eddig talán 3x volt infúzión kórházban csak hányós vírus miatt. 2 éves lány. Legutóbb március elején egy hetet..semmi nem marad meg benne,a víz sem,és rögtön 9 hányással indít...


Szóval örülj neki,hogy megmarad benne a tej..Bár az igaz,hogy mindenféle tejterméket ilyenkor kerülni kellene,de ez van.

2018. márc. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!