Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is rossz/ eleven?...

Más babája is rossz/ eleven? És ráadásul lány?

Figyelt kérdés
Az én lány babám írtó rossz 1hónapja:(!
2010. jún. 11. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
történt valami változás egy hónapja? költözés,bölcsi vagy ovi?ne adj isten családi vita?
2010. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NEM! Mióta elkezdett mászni 2hónapja azóta kezdődtek a bajok de most h már lépeget is meg a mászás is rohanássá alakult kész káosz egy napunk.Mindent amit nem szabad csak azt csinálja mindent megeszik.Aludni nem akar nappal harap és sorolhatnám..
2010. jún. 11. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
a sok új élmény is megzavarhatja.az én babám attól 'idesedett be' mindig ha nem tudott vmit megcsinálni.pl.nem volt még elég ügyes hogy felmásszon az ágyra,de ő azt akarta.próbáld lefoglalni nem kimondottan gyerekjátékkal:kisebb műanyag tál v.lábas+fakanál(felügyelet mellett!)üres üdítős palack benne kavicssal v.félig vízzel,műanyag tojástartó üres kinder tojással.sokkal érdekesebb mint a játékok:)
2010. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Pont ma tették fel, nem is olyan régen. Én vagyok a hármasikres. Szóval persze! És mindhárom lány. Azt nem is írtam, hogy egymást is harapják, ütik. Erre a védőnő azt mondta, ebben az életkorban teljesen normális. Persze nem úgy ütik, hogy egymásnak esnek, hanem csak úgy néha megpaskolják egymást. Aki ütöget, nem tudja, hogy az a másiknak fáj (bár nem hiszem, hogy fáj, hisz nincs olyan ereje) és csak úgy ütögeti, mint mondjuk a bútort. A harapás is ösztönösnek tűnik. A legjobb amikor az egyik bedugja az ujját a másik szájába és aztán csodálkozik, hogy az meg megharapja... :D Nem unatkozunk, az biztos!

2010. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!