Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes dömpert venni mászni...

Érdemes dömpert venni mászni tudó, kapaszkodva felálló babának? Gond ha tolja maga előtt és úgy sétál?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem lehet nyugodtan venni, nem baj hha tolja.
2018. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, fiam rengeteget pakolta ki be a dömberbe a játékokat, tényleg hasznos :)
2018. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagyot tud vele borulni ja rátámaszkodik, de egyébként az én lányom is imádta.
2018. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Később biztosan tud majd vele játszani, de most egy másodpercre sem hagyhatod egyedül vele a gyereket, mert ahogy a hármas írta, oltári nagyot fog vele zakózni, mikor kigurul/felborul a keze alól felállás közben.
2018. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk taxi van, megvan a története, bánom, hogy nem raktam el. A nagyfiam kapta 1. szülinapjára (már járt magától) mivel ősz volt, benti játék maradt, tavaszra kintre motorozott. 2,5 éves és azóta is benti játékként megy. Zenél is, úgyhogy elég babacsalogató. Van egy 9 hónapos baba is. Eleinte míg nagyon bizonytalanul járt max akkor állt fel vele, ha el volt borulva. Erre ma majdnem baleset, tolta maga előtt, az egyik kereke beakadt, elfordult majdnem 90 fokban, a baba esett volna. Éppen pont ott voltam, de azért ez elég ijesztő. Te tudod amúgy veszel-e, de tényleg ami gurul az veszélyes lehet, nagyon kell figyelni.. én amúgy se hagyhatom őket kettesben, így én tudok.
2018. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem még várok vele.
2018. ápr. 7. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!