Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételt ehet egy 6hos baba?

Milyen ételt ehet egy 6hos baba?

Figyelt kérdés
Ki mit adott a babajanak ennyi idősen? Bebi ételek,pèpeket kap.Répa,krumpli,csirkemell,
2018. ápr. 7. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Anyatej, tápszer.
2018. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Húst 8 hós korától kaphatna. Max almapèp, barackpép...
2018. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

7 hónapos anyatejes, igaziból csak kóstol, étkezést meg nem váltottam ki. Eddig evet: alma, barack, meggy. Bebietelben kóstolta az áfonyát és a banánt, ez utóbbitól fajt a hasa, úgyhogy ezt most egy darabig hagyjuk.


Ma fogja megkóstolni a körtét vagy a sütőtököt, de meg nem tudom melyiket.

2018. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. ápr. 8. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Én répát, sütőtököt, édesburgonyát adtam először, de akkor tél volt, az alma pedig savas, lányom nem szerette eleinte. De egyébként 6 hónaposnak már rengeteg féle bébiétel van, én azokat is adtam.
2018. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Almát, barackot, répát krumplit és sütőtököt kóstoltattam eleinte, 6 hónapos volt, mikor elkezdtük a hozzátáplálást. 7 hónapos kortól adtam csirkehúst, nekem akkor írja a táblázat de ha korábban kezdtétek, akkor úgy írja 6 hós kortól mehet. Egyébként én ritkán adtam bébiételt. Téli de sokmindent fagyasztottunk le, konkrétan barackpéppel egy sor televolt a fagyóban, répát azt csak bébiételben mertem adni, alma, sütőtök, krumpli az volt. Most 9 hónapos és már adok neki de csak olyat, amit bevezettem, tehát az összetétele alapján, (ez mindig adható már neki ajánlott kor alapján) de nem úgy vagyok vele, hogy jó 8 hós kortól kapható, akkor adom neki, ha 1-nél több olyan dolog van benne, amit nem vezettem még be, vagy sok táblázat csak idősebb kortól javasolja. Nyilván mindenki úgy csinálja ahogy akarja, de az enyém sokáig hasfájós is volt, volt olyan is ami gondot okozott (alma, körte) úgyhogy én óvatosabb vagyok.
2018. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Almát, szilvát, meggyet, barackokat javasolt a védőnő. Almától fáj a hasa, szilva eddig oké. Banánt imádja, de kell mellé az infacol. Ezen kívül, krumpli, répa, édesburgonya, sütőtök. Ezeket megeszi. Az én védőnőm a húst is forszírozza, mert keveset hízott a fiam. Kicsit úgy érzem mintha tömni akarná. Én csak inkább kóstoltatok még, nincs értelme teletömnöm mindenfélével
2018. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!