Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baj az anyukákkal? Nem...

Mi a baj az anyukákkal? Nem veszik észre, hogy már nincs tél vagy miért vannak annyira felöltöztetve a babák?

Figyelt kérdés
Most voltunk vásárolni az 5 hónapos babámmal. 24 fokot irt az auto, mégis sok baba úgy volt felöltöztetve, mintha 5-10 fok lenne. Vagy én adok túl kevés ruhát rá? Egy rövid és hosszú ujjú body volt rajta, melegítő nadrág, zokni és egy hajpánt a fülén. De ahogy haza értünk így is szinte forró volt mindene. Igaz, ő elég forró vérű baba, de volt, akinél a téli bundazsákban volt a baba a babakocsiban.
2018. ápr. 9. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha az autóba adtál ennyi ruhát, akkor te is túlöltöztetted.
2018. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Nincs jobb dolgod, mint megszólni más szülőket?
2018. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez nekem is feltűnt. másfél éves körüli gyerekek (akik már szaladgálnak) vastag kabát+sapka...
2018. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Magyarországon megszokott, hogy minden gyereket túlöltöztetnek (söt a felnöttek is túlöltöznek), a lakásokat túlfütik és EZÉRT népbetegség a megfázás!


23 fokban már egyáltalán nem kell egy gyerekre kabát/dzseki vagy hasonló, alsóruha, nadrág, esetleg pulóver böven elég.

2018. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Reggel nálunk 14 fok volt. Mindkét gyereken póló melegítő alsó felső volt sport cipő, a kicsin egy vékony tavaszi sapka. Másfél és 6 évesek gyalog mentünk az oviba nem fáztak.
2018. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
4 hónapos kislányom 17 fok fölött zokni, nadrág, body, pulcsi, vékonysapi kombóban “sétál”. Múlt héten 21 fokban beszólt egy néni a boltban, hogy azonnal takarjam be és keressek overált, mert tüdőgyulladása lesz és meghal. Köpni, nyelni nem tudtam... Az a borzasztó, h nem gondolnak bele, mennyire rosszat tesznek mind a túlfűtött lakással, mind a túlöltöztetéssel.
2018. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ezt hadd döntsék el az anyukák, neked szerencsére csak a saját gyerekedért kell felelősséget vállalnod.
2018. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Jó kérdés! Az enyémek ma rövidujjú pólóban kis gatyában szaladgáltak a parkban a szökőkútban játsszva! Úgy néztek ránk a többi agyonöltöztetett gyerek anyja mintha két fejünk lenne! Hahaha! Hozzátenném az én gyerekeim megfázva igen ritkán vannak!
2018. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Utolsónak: ha jót akarsz a gyerekeidnek, soha ne engedd őket köztéri szökőkútban játszani! Egy mentőorvos elmagyarázta, mennyi baktérium tenyészik ezekben a vizekben. Nagyon ronda fertőzéseket lehet összeszedni. Persze most mondhatod rá, hogy soha semmi bajuk nem lett tőle, de mi a biztosíték arra, hogy nem is lesz? Kicsit orosz rulettes a dolog...eddig mázlijuk volt.
2018. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy szerinted túl öltöztetem, de az én lányom, én tudom, hogy miben érzi jól magát. (És nem megfázós)
2018. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!