Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lehet? 2, hetes babám...

Baj lehet? 2, hetes babám nagyon büdit pukizik egy ideje. Tápszeres, a védőnő semmit sem mondott

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, a kisbabák is szoktak pukizni, és nem éppen illatosat... túl lassú hízási ütem, hasmenés, véres széklet már gond.
2018. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bánatot kellene mondania?

A baba is emberből van, nem virág illatút kakilnak

2018. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha túl gyakori az se jó.

Nálunk is volt olyan tápszer hogy hasfájást meg olyan gyakori csatorna szagú szellentéseket produkált hogy le is váltottuk ,utána elő se jött.

Tényleg úgy kell elképzelni hogy az egész lakásba csatorna szag volt annyit szellentett tőle.

2018. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
18 hós a gyerekem, de sose pukizott büdöset.
2018. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen büdös csatorna szagú az a helység ahol épp van.

Nem hasfájós idáig de zavar a sok puki. Mióta a Milumil ha optima startot eszik a fiam.

A kórházban Humana 1 et kapott, de a gyerekorvos a másikat írta fel. Azóta beindult a pukizás, bukik is :( Egyre gyakorobban. A gyerekorvos szabin van csak jövő szerdától lesz. Esetleg ügyeletre vigyem? Mit csináljak??

2018. ápr. 11. 00:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ó nem kell, én nem kértem ki minden tápszerváltásnál orvos véleményét, hisz 6. vált be, agyára is mentem volna ezzel :)

Természetesen ami végleg bevált azt írta fel ezentúl.

Én visszaváltanék arra ami bevált nektek kórházba.

2018. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
próbáljátok ki a lactogent. Recept nélkül is tudsz venni 1 dobozzal (2000 alatt van) és ha beválik kérhetsz rá legközelebb receptet. A babák szeretik. A milumiltól nekem is bukott
2018. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg erzekeny a tapszerre, ha a valtas ota van ez. Nem tudtok a korabbira visszaterni, ha az jo volt?
2018. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!