Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Legyek "erőszakosa...

Mit tegyek? Legyek "erőszakosabb"? Ne adjak neki és kész? Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
13 hónapos a lányom, eddig szépen evett, csak elalváshoz cicizett, de mióta bejött ez a hülye meleg, nem hajlandó enni, csak cicit kér. Inni sem igen akar:( Elvenni, nem adni nincs szívem.
2010. jún. 12. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én úgy voltam vele, h 1 éves kor felett már kicsit flusztrált, utána meg elkezdett zavarni h cicizik, én úgy döntöttem h 18 hónapos a határidő, amig szoptatok, elhatározás kérdése tényleg, mikor tényleg eldöntöttem szinte pár nap alatt leszokott róla, nappal eltereled a figyelmét, az éjszaka a problémásabb, ilyenkor jobb ha apu dajkálgatja, simogatja egy kicsit, neki ugyanis nincs cicije és nincs értelme próbálkozni....ugyanis a fiam éjszakánként tépte rólam a ruhát, nehéz, de fejben dől el
2010. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos a fiam,nem eszik csak cicizik ebben a melegben.Engem nem zavar így hagyom.Éhen nem hal,ha meg éhes(főleg az esti órákban)szépen eszik egy kevéskét.Nekem, sincs túl nagy étvágyam ebben a hőségben,megértem őket.Ha le akarod szoktatni,akkor ne adj neki,majd bele nyugszik,de ha az evés miatt aggódsz,szerintem ha elmúlik ez a forróság minden helyre zökken.Addig meg elég a cici.
2010. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem zavar hogy cicizik, szeretek szoptatni, csak hát nem vagyok benne biztos, h elég neki, bár ő tudja mi a jó neki:)
2010. jún. 12. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy van,ö tudja,mi a jó neki! Szerintem ne vedd el töle!
2010. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!