Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zárt mehnyakam van, hogyan...

Zárt mehnyakam van, hogyan segíthetek rá, hogy hamarabb szülhessek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mèhszájad inkább... Sehogy. Majd jön ha itt az ideje vagy ha gond van meginditják. Ha az orvos úgy ítéli meg hogy gond lehet, nem azért mert te unod már ès szülnél.
2018. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen -rosszul írtam így utólag látom. Zárt nyakcsatorna .. nem, szó sincs róla hogy unom, épp ellenkezőleg,már nagyon várom és szeretném látni és erezni a karomban
2018. ápr. 11. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Èrtem. De akkor se siettesd, ha minden ok a doki szerint majd jön, bent nem marad. Mikorra vagy kiirva? Èn is ráhúztam 6 napot ès inditani kellett, de nem próbálkoztam, ezek a házi módszerrel veszélyesek lehetnek, nem éri meg a türelmetlenkedèst.
2018. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért tennél ilyet? Csak jobban tudja a baba, h itt az idő, mint az orvos! Ha nincs baj, ne légy türelmetlen!
2018. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!