Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktátok formálni a baba...

Ti szoktátok formálni a baba vizet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rá van írva hogy forralás nélkül is adható, de én nem merem úgy adni az újszülött kisfiamnak.

2018. ápr. 14. 07:33
 1/5 A kérdező kommentje:
*Forralni
2018. ápr. 14. 07:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. ápr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, viszont csak 1 napig adtam belőle, másnap mindig újat nyitottam.
2018. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Akkor ne add! Mit kell ezen vekengeni?


Természetesen nem forraltam, de nem is lett volna rá lehetőségem. Akkor használtam ugyanis csak babavizet (Szentkirályinak a nem babavize is babakompatibilis), amikor úton voltunk vagy kórházban.

Otthon csapvizet kapott forralva.

2018. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem forraltam soha, de az első védőnőm azt mondta, hogy ő felforralná, nem hallgattam rá, nem lett semmi baj. Egyébként a sima szentkirályi ásványvízre is rá van írva, hogy forralás nélkül adható, csak azt nem értem, hogy akkor miért van külön babavizük is jóval drágábban. Mi a sima szentkirályit adtuk kb. féléves korától, forralás nélkül, elötte minig babavizet. És egy flakonból csak 1 napig.
2018. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!