Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos a babám szopizik...

2 honapos a babám szopizik hogy menjek el lánybúcsúra?

Figyelt kérdés
2 honapos a kislányom hogyan tudnék elmenni a lánybúcsúba ugy hogy a picikém szopizik? Sajnos 10kmre lesz a lánybúcsú tölünk. 2 verzio lehet nem megy vagy megyek és megoldom... vagy pasz
2018. ápr. 16. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Kapott már cumisüvegből anyatejet???

Lehet, el sem fogadja. Ha igen, akkor lefejed előtte, és aki marad a babával, az adja neki cumisüvegből.

2018. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát 2 hónapos mellől nem mennék. Imadok bulizni, járok anyaként is, de 2 hónapos szopizó babámat nem tudtam volna éjszakára itthonhagyni (egyiket sem, 2 gyerekem van).
2018. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Fejd le a tejet és etesd a cumisüvegből a lanybucsuig, h megszokja.

Vagy ha jobb akkor itasd tápszerrel.

Van olyan hogy a baba nem issza a cumisuvegbol a tejet, de a tápszert igen.

És ha a tapszermellett döntesz akkor rajta van az adagolás és minden más . A férjed is könnyedén megcsinalja.:)

2018. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

2 hónapos mellől nem mennék sehogy. 10 hónapos volt a kisfiam, amikor osztálytalálkozóra mentem, de akkor is haza kellett érnem az esti cicizésre, mert máshogy nem volt jó.


A 10 km nem olyan vészes egyébként. elmentek kocsival, ott megeteted a babát, aztán párod autókázik vele egy kicsit és mire jön a következő etetés, szállsz be és mentek haza.

2018. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Lefejed a tejet aztán cumisüveg vagy pohár (pohárból nehezebb,de mindenhol azt nyomják,hogy abból jobb és zavart se okoz stb)
2018. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Cumisüveg.


Sehogy.

2018. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudok más megoldást,mint amiket elöttem irtak. De a legkézenfekvöbb az lenne h a gyerek érdekeit nézed és nem mész sehova. Olyan pici még, rád van szüksége! Egy lánybucsu sem lehet fontosabb mint a gyerek.
2018. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Pont így voltunk. Úgy oldottuk meg, hogy a párom hordozta a babát amíg én bent voltam a suliban, aztán vacsora előtt megszoptattam, átjöttek velünk az étterembe (baba kendőben aludt), és addig maradtam, míg megint fel nem ébredt, aztán kapott cicit és gyorsan kocsi haza, ahol rögtön ágyba került. A desszertet így már nem vártam meg, de szerintem ez volt a mindenkinek legjobb megoldás.
2018. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs utolsó vagyok, ez egy osztály találkozó volt XD valamiért azt hittem, ezt kérdezed. De szerintem lanybucsu is működhet hasonlóan.
2018. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Én biztosan sehogy sem mennék. A babám szopiztatása lenne a legfontosabb, mint ahogy az is volt mindkét gyermekemnél, akik 6 hónapos korukig anyatejesek voltak, és sosem kaptak tápszert, de még anyatejet sem üvegből.

Ha üvegből kezded táplálni a babádat, az egyik forgatókönyv szerint elfogadja, és te mehetsz nyugodtan bulizni (az én egyik gyerekem sem fogadta el a tápszert, sem a cumit). A másik forgatókönyv szerint nem fogadja el, tehát te kellesz neki. A harmadik szerint elfogadja, ezzel veszélybe kerül a szoptatás, ugyanis sok kisbaba cumizavaros lesz, ha üveget vagy cumit kap. Én ezt sosem kockáztattam volna.

Szval 2 hónapos baba mellett ott a helyed, anyatejes, ez bizony felelősség.

2018. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!