Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi teszel ebben az adott...

Mi teszel ebben az adott szituációban?

Figyelt kérdés

Messze elmész a babával egy üzletbe, nincs közelebb a lakhelyedhez. Viszont odaérve látod, hogy nagyon pici a bolt, be sem férsz a mózessel, kocsival. Ráadásul kB 5 magas lépcsőfok vezet fel az üzletbe.

A baba alszik. Muszáj bemenned a boltba, szóval erre kérek választ.


Kijön a két eladó, akit még sosem láttál, de kedvesen érdeklődnek,hogy hogyan tudnának segíteni. Az egyikük felajánlja, hogy vigyáz kint a babára, amíg beszaladsz. Az üzlet tök üres, 2 perc alatt végeznél, a bolt üveges, kilátsz bentről.



Mit teszel?


Kockáztatod hogy ellopják a kocsit, felveszed a babát és bemész?


Elfogadod hogy vigyáz a babára az egyik eladó?


Más ötlet?


2018. ápr. 16. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem mennék be a boltba.
2018. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Kihozatnam, ami kell elore odaadva a penzt, a gyereket idegenre nem hagynam ra, legkozelebb hordozokendobe tennem magamra a babat, ha meg kell ide mennem.
2018. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a baba alszik, mózeskosarat lekattintanám a vázról és azzal együtt mennék be. Max leteszem az ajtóban (belül) ha olyan icipici az a bolt. De azért lássuk be, ez a mai világban nagyon kisesélyes..
2018. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akik választottak a lehetőségek közül vagy új ötletet adtak, ment a zöld kéz. :-) A többieknek is köszönöm.


Kíváncsi voltam, más hogyan cselekedne. Én már túl voltam addigra rajta. Kint hagytam az eladóval a babámat.

2018. ápr. 18. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!