Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat alszik a babám? Beáll...

Sokat alszik a babám? Beáll később?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igény szerint szoptatom a 2 hetes babám,(most léptünk a 3. Hetbe) de ma a friss levegős séta óta alszik, ez már 5 óra. Kelteni nem szeretném, de érdeklődnék hogy ez nem gond? Éjjel aktívabb, még nem állt be neki a nappal/éjjel különbség.


Illetve egy olyan kérdésem lenne még az esti pancsival, hogy időhöz legyen kötve, vagy rendszerhez. Mindig is csináljuk, hogy felkel, pancsi, kaja, ágy. Ez eddig ment is mert háromnegyed 7 körül ébredt, de van hogy előtte, így nem tudom kihagyni a kaját, hisz éhes, így ez után jön a pancsi.


Előre is köszönöm!



2018. ápr. 17. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
A pancsi az a fürdetés akar lenni?
2018. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi!
2018. ápr. 17. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Normális, hogy sokat alszik, mert pici, én nem fürdettem semmilyen rendszer szerint, 2 hetes babának tök mindegy, csak lemostam a popsiját, amikor kellett, olyan féléves korától van esti fürdés.
2018. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt mondta a doki és a védőnő is hogy 3 óránként etetni kell mert kiszárad .Neked mit mondtak ?
2018. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem sokat, kb h ne ébresszen mert ha békésen alszik, jól van lakva. De éjféltől 4ig olyan éber volt, h ma napközben nem hagyom 3-4 óránál tovább aludni, hátha éjjel nyugisabb.
2018. ápr. 18. 06:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne idoponthoz ragaszkodj furdetesnel, hanem rendszerhez :) az ennyi alvás tok normalis, az en fiam is kepes volt 5 orat aludni egyhuzamban ennyi idosen. Kelteni nekem csak az elejen kellett, mert kezdett sargulni
2018. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak azzal szerintem, hogy tegnap kialudta az 5-6 órát éjféltől 4ig nagyon nyűgös volt. Ma kipróbálom, hogy nem nagyon hagyomn 4 óránál tovább pihizni, de erőszakkal nem fogom felrángatni, csak ha amugy is latom, hogy a határán van az éberségnek.
2018. ápr. 18. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Jesszus egyik válaszoló! Fel évig csak a fenekét mostad a babádnak?
2018. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig ragaszkodtam a konkrét fürdetési időponthoz, mert igény szerint szoptattam, nagyon keveset aludt, így a fürdetésen kívül nem volt más fix időpont. Megszokta, azóta is működik, nem kell kellett módosítani a fürdetés időpontján.
2018. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, tegnap amúgy is kelt magától kb 3 óránként, este 9 felé, mint a nagy könyvben jó sokat evett és sokszor kért, hogy birja az estét. Majd bár mellettünk, de 10-3-ig aludt, majd 4ig evett, és 7kor kelt újra de ezt már a saját ágyában.

Kíváncsi leszek a mai napra :) vajon van e összefüggés vagy csak szerencsés nap volt.

2018. ápr. 19. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!