Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki adja még rajtam kívül a...

Ki adja még rajtam kívül a babájának a Zoé nevet? 💗

Figyelt kérdés

Nem találom a névnapját.Talán nincs is hivatalos.

Más kismamák érdekelnek akik ezt adták/adják mi fogott meg benne?😊


2018. ápr. 19. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező az ide járó debileknek nem felel meg ha tömeg nevet választasz ahogy az sem ha tul ritkát! A Taksony meg a Lalika tök cukker és milyen gyönyörű magyar név....tudod hogy van ez ;)

Na de szerintem meg szép név a Zoé,inkább mint egy Dezdemona vagy Dzsenifer/Jenifer :)

2018. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Sokan. Én 6 5 év alatti és 8 30 év alatti Zoét ismerek. A legkisebb pont egy hetes:-)Nem rossz név amúgy, de nagyon gyakori.
2018. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
8as, vigyázz, mert a Zójából gyorsan Szója lesz. Ismerős kislánya is Zója, most harmadikos, már halálra szekálták. Most nagyon gondolkoznak a névváltoztatáson és inkább Zóra lesz.
2018. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm kislányát hívják így.

Nagyon tetszett nekik a mi lányunk beceneve. Zoi-nak becézzünk.

Így lett az ő kislányuk Zoé.

Bár tényleg nagyon gyakori, de ha nektek ez tetszik, és nem bánjátok h sokan viselik ezt a nevet.

2018. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!