Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám 72 cm és...

Horváth Anikóka kérdése:

7 hónapos babám 72 cm és 6700gr, normalis? Most vas cseppeket kap. Nagyon mozgékony baba egész nap csúszik maszik. Segitsek mert megőrülök már, mindenki azzal cseszte hogy sovany a gyerek.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 05:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Az én fiam is ennyi idős, 74es ruhákat hord, centiben tehát kb ekkora,pontosan nem tudom sajnos, de 8,70kg. Nem kövér, nagyon mozgékony, anyatejes, gyümölcsöket kóstolgatós fázisban vagyunk. Én azokkal értek egyet, akik szerint több tejre/tápszerre van szüksége még. Van egy kisfiú, az én fiammal egyidős, kb 4 hós korától etetik mindennel (" 2 virslit is megeszik!"-anyuka szerint), tápszert szinte semmit se kap, nagyon vékony, hosszra,súlyra kb. fele akkora, mint az én fiam. Lehet genetika is, de az biztos, hogy egy éves korig fő tápláléknak a tej kell hogy legyen.
2018. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de mekkora blabla ez a több tápszer kell? Eleve a baba annyi tápszert eszik amennyit akar, tehát ezt nem lehet növelni. Max. gyümölcsöt adsz kevesebbet, vagy semmit és ahelyett is tápszert kap, mást úgysem tudsz csinálni. Mondjuk szerintem ezt egy normális gyerekdoki is tudja.
2018. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
12-es, pontosan erről beszélünk. Túl sok étkezés van kiváltva.
2018. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
6 hós a babám 70cm 9kg.Ő is egész nap mozog.Nagyon szépen mozog, már mászik ami elég jó teljesítmény tőle.Ennek ellenére pufók, ha nem is kövér.Nekünk még csak most ajánlották, hogy 2 étkezést váltsunk ki.(Tápszeres) Viszont bajban vagyok ilyen téren, mert még a délelőtti főzeléket sem mindig hajlandó mennyiségben megenni.Mondjuk 2hete táplálok hozzá.Majd remélem megregulázódik a súlya, ha már rendesen bele jövünk.
2018. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azért lett ennyi étkezés kiváltva mert nem ette a tapszert,gasztroenterologus javasolta.
2018. ápr. 28. 04:21
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

És azt nem javasolta, hogy érdemes lenne mindenbe tápszert keverned, mert így nem jut hozzá a megfelelő tápanyaghoz és kalóriához?

Alap lenne, ahogy a tápszerváltás is.


Írass Sinemilt/Sinlacot!

Ezek édesek, gyümölcsbe mehetnek vagy magában.

A zöldségekbe pedig a sima tápszer. Pl.: krumplipürében fel se tűnik.

2018. ápr. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16-os 7 féle tapszert kiprobaltunk a bananostol kezdve mindent,sinemil megy a kajájába mindig.
2018. ápr. 29. 03:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!