Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Himalaya Herbals baba kozmetik...

Himalaya Herbals baba kozmetikumairól vélemény?

Figyelt kérdés

Jonsos babytől kipattogott a kisbabám bőre így a felnőtt kozmetikumokból ítélve vettem himalaya fürdetőt és hintőport.

Nektek bevált?



2018. ápr. 30. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mi hasznalunk neha Himalayas furdetot es sampont, mar ujszulott kora ota es eddig nem volt meg semmi problemank vele. Tobb, mint egy eve hasznaljuk, en meg vagyok vele elegedve.
2018. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a hintőport használjuk a születése óta, 1 éve. Meg vagyok vele elégedve, nem persegett ki sosem a kisfiam tőle.
2018. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A johnsons a legeosszabb választás volt. A sima felnőtt nem kisgyereknek való, egyrészt csipi a szemét, ha belemegy, másrészt én azokat az összetevőket magamra sem kenném, nem egy kisbabára. Ha megteheted, eucerin, la roche posayt vegyél neki. A la rochet mondjuk csak akkor ajánlom, ha nagyon érzékeny a bőre, mert egyébként szárít. Kérj gyógyszertárban mintát.
2018. máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, most látom, hogy baba termékek. Viszont az eucerines részt továbbra is tartom, egy próbát megér.
2018. máj. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fürdetőt és a hintőport nem ismerem, de mindkét gyerekemnél a Himalaya Herbals Baby Soap-ot használtam fürdetésre kezdetektől. Nagyon elégedett vagyok,nagyon bevált,nem száritotta a bőrüket és semmi más gondot sem okozott. Johnsont, Gabit és társait messziről kerülöm,még én is viszketek azoktól.
2018. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!