Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bugyipelenkát vegyek?

Milyen bugyipelenkát vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pampers nadrágpelust használunk, de szinte már lehetetlen ráadni a kislányomra, úgy gondoltam kipróbálnám a bugyipelust. Valamilyen sajátmárkásra gondoltam, mert a pampers pants és a libero up&go elég drága. Valakinek tapasztalat?

2018. ápr. 30. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Van a DM-nek sajármárkása, ugyan tapasztalatom pont ezzel nincs, de jókat hallottam róla és olcsóbb a liberonál, pampersnél. Mi liberot használunk. Könnyebb pelenkázni, szóval érdemes megpróbálni (csak így meg nadrágot kell le-fel húzni.. bár már nem sokáig, otthon nalunk legalábbis lekerül amilyen meleg van) nekünk nincs választásunk, a fiam (15 kg és 101 cm, 2,5 éves) kinőtte a 7-es liberot, 8-as meg csak up&go van. Viszont nyárra mindig is bugyipelust használtunk.
2018. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is a Dm-esre gondoltam, hogy az próbálom először. :)
2018. máj. 1. 02:52
 3/5 anonim ***** válasza:

A dm-es nekünk pont nem jött be arra, mint szántam.

Nagyon szűk, nagyon erős a gumija. A gyerek nem tudja le-felhúzni (a következő méret meg nagy). A liberó viszont jó.

2018. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kipróbáltuk a Liberot, dm-est, és Pampers pants és Premium care bugyipelust is. A dm-es nagyon hamar átázott, mert lehúzta a súlya, nekünk nem volt elég erős a gumija, mondjuk vékonyak a gyerekeim. A libero nagyon jól illeszkedik, jól tart, de kicsi volt a kapacitása, hamar megtelt és sűrűn kellett cserélni. A Pampersek beváltak, minden tekintetben jók voltak, a legjobb a Premium care, nagyon jó vastag a gumírozása, és a nedvszívása is szuper. Kuponokkal veszem, mert egyébként baromi drága.
2018. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig emagról rendeltem mindig a pampers pelust, ha nem válik be a dm-es, akkor maradunk a pampers pantsnál. Köszi a válaszokat :)
2018. máj. 2. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!