Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat bajt, ha a baba már...

Okozhat bajt, ha a baba már újszülött korától nem tv-n nézi a meséket, hanem telefonon?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 16:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Újszülött korától?

Pfff....

Nekem elmúlt egy éves a fiam és nem néz mesét,zenét hallgatunk.

2018. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
re9. 8. vagyok. Igen, kettő is volt belőle itthon, csak már megnőttek. Egészen pici korától olvastam nekik, mindenféle mesét. Sem tv-re, sem telefonon "nézett" mesére nincs szükségük.
2018. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

7. Vagyok

Akkor passzolok. Nem tudtam, hogy itt jó szándékú tanácsot kell adni, csak a kérdezőt lehet szidni. Bocsi.

Egyébként se értek hozzá. Nekem a két éves se nézi a tévét.

De a youtube babazene se jobb vagy rosszabb, mint a zenélő bizbaszok az ágy fölött. ;)

2018. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2%
Gondolom nem állandóan nézeted vele... Nem nem hinném ártana. De inkább csináljon mást, játsszatok!
2018. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
És, hogy nézi? Mert konkrétan még a fejét se nagyon tartja egy újszülött. Ne provokálj már.
2018. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%

14-es,ezen jót nevettem,bocsi!:D

"Csináljatok mást,játszatok":D

3 hetes a kislányom,az evésen és az alváson kivül semmi mást nem csinál,miért is csinálna?:D

De alapvetően nem is értem a kérdést,ha az én babámból indulok ki,ha akarnék se tudnék nézetni vele bármit,de persze nem is akarok.

Azt sem szeretném hogy 2 évesen a tv-re legyen bizva,az viszont sok szülőnek kényelmes,de hogy egy csecsemőnél mi visz rá valakit erre,azt el sem tudom képzelni.

Tönkreteszi az idegrendszerét!

Remélem kamu kérdés.

2018. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egy újszülöttnek még se tévén, se telefonon nem kéne mesét néznie. Hülyét kaptam attól is, amikor néhány facebook csoportban a primitívebb anyukák büszkén mutogatták a képeket, ahol a 2-3-4 hónapos gyerek "milyen cukin nézi a mesét". És nem bírták felfogni, hogy mi a gond vele, hiába szóltak többen is, hogy ezt inkább ne, akkor jött a szöveg, hogy "jó persze, akinek bejárónője van, annak könnyű", de nekik főzni kell meg takarítani. Mintha másnak nem kéne :D


Idősebb korban, 1 év fölött meg szerintem majdhogynem mindegy, bár én nem értek egyet a telefonos mesenézéssel. A telefon a szülőé, nem a gyereké, ne szokja meg, hogy a kezébe van adva. Hosszas várakozásnál, orvosi váróban, meg ilyen helyeken oké, de nálunk ki van zárva, hogy csak úgy a kezébe kapja mesét nézni. Nézheti a tévén és a számítógépen, de ennyi. A másik, amiért nekem nem szimpatikus ez a megoldás, mert a telefon kicsi, sokkal több ingert kell mellette kiszűrnie a gyereknek, ami kicsi korban még nagyon megterhelő az agyuknak. Mondjuk a mesenézés, képernyőnézés már alapból is terheli őket.

2018. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a telefonos mesenézéssel van baj hanem úgy ámblokk a mesenézéssel. Rokon kislány újszülött kora óta ült a pihenőszékbe és bámulta a meséket anyuka meg örült mert elvolt a gyerek. (amúgy jó anyának tartom de ezt elcseszte) Télen volt a kislány 2 éves, akárhova mennek csak mesével van el, fotózáson nem készült róla kép telefon nélkül, ha anyuka kiviszi az udvarra a kislány visít a meséért. És ez megy már 2.5 éve. Te is ilyen gyereket szeretnél?
2018. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!