Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a barátnőm azért nem akar babát, mert jaj, nehogy fiú legyen?

Figyelt kérdés
Már van egy lánya (más az apa) és egyszerűen kijelentette, hogy ő nem akar fiút és a következőre már biztos nem lenne megint olyan szerencséje, hogy ismét lánya legyen.
2018. máj. 3. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekes felfogás. Szerintem hagyd őt.
2018. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Egyik rokonom volt így, jajj, neki csak fia lehet, mert a lányok fujjfujj. Ezt sosem értettem, hogy egy nő, hogy utálhatja a szintén nőnemű gyerekeket, na mindegy. Oltári mázlijára 3 fia született, és baromi büszke magára... -_-
2018. máj. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Normális. Egyértelműen nem akar több gyereket, de ezt úgy nem akarja kijelenteni, ezért tálalta ko ezt a kifogást. Bármivel is indokolja valaki, hogy nem akar gyereket, azt el kell fogadni. Talán egyszer majd el jut a világ oda, hogy elfogadjak, ha valaki nem úgy gondolkodik, ahogy ők
2018. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen normális.

Én meg lányt nem akartam sosem.

2018. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hú, szerintem meg rohadtul nem normális! :O

Sokan mit megtennének, hogy legyen gyerekük és mindegy milyen nemű, csak egészséges legyen!

Nem tudom, milyen elcseszett gondolkodás ez, hogy csak egy bizonyos nemű gyerek kell, s ha esetleg lehet más is, akkor inkább nem is kell! :O

2018. máj. 3. 07:50
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! Azt kellene megértened, hogy nem akar gyereket. Ez normális. Hogy mivel indokolja, az már az ő dolga.
2018. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már van neki egy, szóval nem ezzel van a gond, hogy nem akar egyáltalán.
2018. máj. 3. 07:57
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Mit nem értesz? Akkor újra: NEM AKAR TÖBB GYEREKET! De (bocs a feltételezésért, nem bántó szándékkal írom) lehet, hogy csak tőled nem akar. Keress olyan barátnőt, akivel tudsz családot alapítani, mivel te ugye szeretnél.
2018. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát fogadjatok örökbe egy kislányt, akkor ez nem lehet kifogás :)
2018. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem akar többet. Mit rugózol ezen? Nem akar és kész. Mindegy, hogy miért. Pont
2018. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!