Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a barátnőm azért nem akar babát, mert jaj, nehogy fiú legyen?

Figyelt kérdés
Már van egy lánya (más az apa) és egyszerűen kijelentette, hogy ő nem akar fiút és a következőre már biztos nem lenne megint olyan szerencséje, hogy ismét lánya legyen.
2018. máj. 3. 07:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Lehet valos a kifogasa. De ezen tul annyira vagy egyaltalan nem akar gyereket hogy kockaztasson.

En nem akartam lanyt elso fiu masodik lany. Kicsit furcsa volt de nem rosszabb vagy hogy mondjam. Ugyanolyan cukik, orulok hogy 1 ilyen 1 olyan.

2018. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az előttem szólókkal.

A barátnőd nem akar gyereket, és kész. Az hogy itt azt hozza fel indoknak h nem akar fiút, az mellékes.

Ha akarna még gyereket, akkor elfogadná, hogy lehet h fiú lesz. De nem akar, ennyi. Ne erőltesd.

2018. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Én ismerek ilyet. Harmincas nő, született egy lánya, ez volt minden vágya. Szóba jött egyszer, hogy lesz-e még, azt mondta, nem, mert nagyon fél, hogy az már fiú lenne, akkor inkább nem szül többet. Én is csak néztem... lányt szerettem volna én is, drukkoltam, hogy az legyen, kislányom született, persze örültem. De azért ennyire kiakadni attól, hogy esetleg mégse lenne az... elég furcsa. Nálunk pl. most aktuális a második, eszembe nem jutott ilyen, hogy azért ne legyen, mert mi van, ha fiú... mi lenne? Akkor fiú, ennél nagyobb "baj" sose legyen.
2018. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem azért nem akar, azért nem akar, mert egyáltalán nem vágyik több gyerekre, bár nem értem, miért nem mondja meg és inkább kamuzik helyette :)
2018. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!