Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero Newborn pelenka! Vélemény?

Libero Newborn pelenka! Vélemény?

Figyelt kérdés

Mennyire szívja magába a nedvességet?

Mennyire jó a kisebb méretű (2-2,5kg)babára?


2018. máj. 7. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk nem vált be a Libero egyáltalán, a zöld Pampers volt jó végig. Valaki meg arra esküszik, és a Pamperst utálja.


Minden gyerek más, ki kell tapasztalni. Vegyél 1-1 csomaggal, és meglátod.

2018. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A newborn jó volt, a többi, nagyobb libero nekünk nem vált be, csak a pampers.
2018. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó volt. 2kgval született. Az 1es volt legelőször. Miután elfogyott vettünk happy - t az is nagyon jó.
2018. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

2,5-tel született nekünk bevált. Én csak az első 3 hétben hasznaltam eldobhatot, mert addig nagyok volt a legkisebb mosható pelenka is.


A liberon kívül csak a pamperst próbáltam, de az valahogy nem passzolt. A következő babánal is liberot tervezek vinni a kórházba és ha szükséges azt fogom használni ha eleinte ra is nagyok lesznek a moshatok.

2018. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom bőre nem bírta.Nekünk a zöld pampers és a huggies volt a legjobb.De minden baba más.Ki kell tapasztalni.
2018. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pisinél jó volt, sajnos nagyobb adag kakival nem birkózott meg. Lehet, hogy mi voltunk bénák, de ha így is volt, Pampersnél ez sosem volt gond.
2018. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 kilóval született a lányom, csak ez volt jó, a többi nagy volt, meg voltam vele elégedve. Később Pamperst, most már inkább DM-es Babylove-ot használunk.
2018. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet kérni, postán küldenek 2 db-ot borítékban. Amúgy meg először lutri, vagy jó az a csomag amit veszel, vagy így jártál. Az ilyen dm-esekből meg eleve lehet venni 2-4 darabot. Ki kell őket próbálni. Tényleg kinek a pap, kinek a papné.


Mellesleg nekünk pont annyira jó a libero, hogy csak azt használunk.

2018. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!