Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akinek lombik eljáráss...

Anyukák akinek lombik eljárással lett kisbabátok büszkék vagytok rá vagy szégyellitek azt hogy igy lett babátok?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek igy lett a kislánya de ő titkolja én szerintem erre büszkének kéne lenni hogy végig tudta csinálni és meg vabn az EREDMÉNYE de szerinte ez ciki:(Én látom rosszul?
2010. jún. 14. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nincs gyermekem,így meglepő,hogy vannak ennyire morbid,tahó,bunkó ősemberek,akik ezért szólják meg a másikat!Ebben nincsen szégyellni való és sajnálni való sem!Két ember aki szereti egymást,mindent megtesz,hogy gyermek legyen,a kettőjük véréből és szerelméből...nem tehetnek róla,hogy a természet kicsit kitolt velük!!!Sajnálom,hogy vannak ilyen primitív emberek...én szégyenlem magam helyettük is és bocsánat mindenkitől!

Sok egészséget és rengeteg boldogságot mindenkinek!:)

2010. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
az,hogy valaki mindent megtesz azért hogy gyermeke lehessen,én csak felnézek azokra az anyukákra.Nem kevés szenvedés előzte meg azt hogy rászánja magát,nem kevés pénz és az sem könnyű,amikor valaki tudatosul azzal hogy nem lehet természetes úton gyermeke.Minden tiszteletem ezeké az anyáké
2010. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!Megerősitést kaptam és ezt sugárzom majd a barátnőm felé továbbra is:))
2010. jún. 15. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!