Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan bőg ha nem az...

Állandóan bőg ha nem az ölemben van.9 hónapos. Szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés

Elviselhetetlen számomra amikor sír....mostanában meg nem mehetek ki a szobából sem, néha le se tehetem. A baj csak ott van h engem kikészít a sírás és nem tudom állandóan az ölemben tartani vagy mellette lenni. Senki más nem jó neki. Apa sokat dolgozik. Vele van még el...fáradt vagyok es szerintem 5 évet öregedtem 2 hónap alatt...ha felidegesít mert nem hagyja abba sehogysem akkor egyszerűen kifordulok magamból es kiabálok. (Tetőzi a dolgot h alig eszik.

1 hónapja is azt mondta a védőnő h keveset hízott.uzsonarra eszik pár kanál gyümölcspépet.szopizik...)Neki nem tudnék artani de egy kiabálás után gyötör a lelkiismeretfurdalás... :( nem akarok rossz anya lenni ettől pedig nagyon is annak érzem magam. De mit tegyek? Nem bírom ezt elviseli....


2018. máj. 9. 16:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Haton hordozas egy megvaltas. O megnyugszik, te haladsz a dolgoddal, es nem terhel ugy le, mint az elol hordozas. A kenguru amugyis iszonyu kenyelmetlen, nemcsak a babanak, neked is. Egyszer kiprobaltam, nagyon hulyen van megoldva a sulyelosztas, egy normalis csatos hordozo, vagy kemdo rendesen megkotve a hatadon teljesen mas elmeny.
2018. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bizony nem azért csinálják h bosszantsanak. Wcre is magammal szoktam vinni..nem bánom úgyis hamar megnő utána könnyebb lesz
2018. máj. 12. 18:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Enyhült ez a ragaszkodás azóta?
2018. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen már nem ragaszkodik annyira :) Nagyon ügyesen játszik egyedül meg másokkal. Felfedezi a világot. Köszönöm h érdeklődtél
2018. júl. 21. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!