Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A kislányom...

Mit tegyek? A kislányom játszik a kajával, hamar eltelik, és elkezd bohóckodni.

Figyelt kérdés
Közel sem eszi meg azt amit kéne,pedig most fogyott,és tömnöm kellene,de ő nem akar enni.Még pici,14 hetes.Megeszik 50 ml.és félórát elvan,majd megint egy keveset,ez így nagyon nincs jól.Kiéheztetni nem tudom,mert amikor éhes,kéri én adom, de mondom csak egyszerre ennyit eszik meg.
2008. okt. 30. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam,hogy nem volt mindig így,mert régebben megette egyszerre a 160-t, de most alig 120.t
2008. okt. 30. 13:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen idöközönként etetsz? Szoptatsz? Vagy esetleg tápszert váltottál?
2008. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tápváltás után vagyunk,de előtte is már ezt kezdte el,mint amikor a nagyobb gyerekeknél a játék fontosabb mint az evés.
2008. okt. 30. 14:20
 4/6 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp folyamatos az etetés,mivel most a doktornő szólt hogy többször adjak neki,a fogyás miatt, de valahogy sosem volt aza 3 óránkénti evős.

Valamit rosszul csinálok?

2008. okt. 30. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy valamit alapjában véve rosszul csinálnál. Pár napra megpróbálhatnád esetleg, hogy visszatérsz a régi tápszerre. De e mellett, mert a baba fogy, javaslom, hogy kérd ki sürgösen egy védönö tanácsát is!
2008. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megvolt,köszi,voltunk orvosnál is.
2008. okt. 31. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!