Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert dorzsoli a babam az...

Miert dorzsoli a babam az arcat az agyba ha hasra fektetem?

Figyelt kérdés
allandoan marja az arcat,tepi le a fulet,miert?2 hosak vagyunk
2008. okt. 30. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet bemelegszik, vagy irritálja az öblítő, mosószer.
2008. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mikor hasra teszem azonnal elkezdi,tehat nem hiszem hogy bemelegszik.az oblito pedig babknak valo eddig nem vettem eszre hogy iritalna.nemtudom miert csinalja?
2008. okt. 30. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mi lehet , talán csak nem kényelmes neki..babakocsiban és máshol sincs el hason?
2008. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
babakocsiban meg nemprobaltam hason,de most mar meg a valamba is dorzsoli az arcat.
2008. okt. 30. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor dörzsöli az arcát amikor álmos, néha attól félek ledörzsöli a nóziját vagy kidörzsöli a szemét.
2008. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja, ha álmos. Sokáig igy altatta magát.
2008. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában, ha álmos, akkor csinálja. De mostanság én is észrevettem lányomon, hogy többször csinálja. Lehet viszket az orra, ha látsz benne valamit, vedd ki. De az is lehet, hogy a fogát érzi, és az "ínyét" dörzsöli, csak kívülről.

Szerintem nem kóros.-)

2008. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!