Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírtok bevásárolni...

Hogy bírtok bevásárolni babakocsival? Nekem ehyszerűen nem meg!

Figyelt kérdés
Tolni kéne a kosarat is, meg a babakocsit is... De hogyan??? (Abba az ülős részbe még nem tudom beletenni, mert nem tud ülni.)
2010. jún. 15. 08:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, gyorsan írtam: *egyszerűen* *megy*... :)
2010. jún. 15. 09:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a babakocsi tetejére szoktam pakolni. Vagy tolom a babakocsit, és a karomon lóg a kosár.
2010. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat en ugy oldom meg, hogy a babakocsim aljan van egy nagy bevasarlo kosar es abba pakolok mindent a polcrol, plusz egy nagy tescos taskat a babakocsi tolokarjara es ebbe is pakolok. A penztarnal meg szepen kipakolok a kosarbol meg a tescos taskabol es miutan kifizettem ismet vissza. :) Tudom ez sem egyszeru megoldas de igy csak a babakocsit kell tolnom. Nagybevasarlashoz meg a hordozoban viszem a babat es kocsival megyek, a hordozot meg rarakom a bevasarlokocsira.
2010. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nemtudom mennyi idős a babád de gondolom még pici.

Én azt csináltam hogy mivel kocsival mentem vásárolni, és ott még picinek ugye hordozóba volt bekötve.Én egyszerűen a hordozót beleraktama bevásárlókosárba és úgy toltam, igaz igy kisebb volt benne a hely de ez soha nem jelentett problémát.

2010. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A babakocsi aljába pakolok, nem bajlódok kosárral.

Általában mi egy helyen vásárolunk, ahol ismernek az eladók és a biztonsági őr is, amit a kocsi aljába pakolok azt a pénztárnál előszedem:)

2010. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:) Oké, akkor pakolok a kocsi aljába! Csak eddig én azt hittem, hogy ezt a megoldást nem nagyon csípik az eladók/biztonsági őrök.
2010. jún. 15. 09:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha mégis kocsit szeretnél tolni, én így szoktam (3 gyerekkel): Pici a babakocsiban, őt tolom, középső beleül a bevásárlókocsi ülésébe, őt húzom magam után vagy mellettem, a nagylány igazából már "csak" nehezítés, mert mindent összefogdos, csimpaszkodik. De nem vészes, azért szófogadó. Tehát tolok, húzok egyszerre. Így kényelmesebb, mint cipekedni, ráadásul ezzel 2 gyereket lekapcsolok a 3-ból kapásból. Nekem bevált, kényelmesebb, és én is oda tudok figyelni, mit veszek meg és mit nem. Van időm gondolkodni.

Férjem ha egymaga beszabadul velük, tiszta játszótérré varázsolják a tescot, aztán hazahozza őket, és visszamegy biciklivel, hogy akkor ő most megpróbálna vásárolni is... :)))))

2010. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy vászonszatyrot akasztok a fogantyúra, és úgy tolom a 2 hós fiamat, illetve mellettem lődörög a 2 éves lányom. Eddig még senki sem mert szólni, de ha mégis megtenné, akkor megkérném, hogy hozza utánam a kosarat és fogja amig vásárolok, ha ennyire zavarja... :)
2010. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

soha senki nem szólt még, hogy babakocsi alján lévő kosárba ill. plussz egy zacskóba pakolok, majd a kasszánál ki-be ismét :)

tescoban pedig a baba belekerült hordozóstól együtt a kocsiba :) nagyon élvezte

2010. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!