Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mellett csináltok...

Babátok mellett csináltok huzatot? Kisfiam 16 hós, de muszáj huzatot csinálni, mert másképp nem mozdul a levegő. Éjjel is nyitva van minden ablak, még eddig nem jelentkezett nála probléma ez miatt. Remélem már nem is fog.

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 10.5 hónapos a kislányom,és én nappal is csinálok,mert nagyon meleg van a tetőtéren...

Éjjel meg van,hogy megy a ventillátor a szobánkban,ahol a kicsi is alszik még velünk,de persze nem rá irányítva..,de olyan is volt,hogy bekapcsoltam a légkondit a másik szobában,és úgy aludtunk..

Nem hiszem,hogy ha nem rá megy,akkor lehetne ebből baj..legalábbis szerencsére nálunk sem jelentkezett semmi probléma még ebből!

2010. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

néha muszáj, h megmozduljon a levegő, ilyenkor azért jobb kimenni az udvarra v megnézni, h merre megy a húzat, h ne érje őt......én éjszaka szinte óránként fent vagyok és nézem, h épp egy kiszokni v kisnadrág kell e a gyerkőcre...

....ez kb hasonlít a légkondi kérdésére az autóban, melyik a rosszabb, ha teljesen leizzad v ha bekapcsolod rá a légkondit......szerintem odafigyeléssel nem árthatsz neki...

2010. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 15 hónapos a lányom és kereszthuzatot próbálok meg csinálni a lakásban csak nálunk olyan hülyén vannak az ablakok elhelyezkedve hogy sokszor még így sem jön össze. Egyébként ebben a melegben semmi de semmi baja nem lesz ha huzatot csinálsz, hiszen kint is fúj a szél, éri,nem olyan kicsik ők már.
2010. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!