Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én adok másfél évesemnek...

Csak én adok másfél évesemnek mindennap nassolnivalót? (túrórudi, tejszelet, krémtúró) Naponta egyet kap valamelyikből délelőtt.

Figyelt kérdés
Olvasgattam régi kérdéseket és ott szinte kivétel nélkül azt írták, nagyon ritkán adnak ilyesmit. (csokit én sem adok, de tejes, túrós dolgokat igen)
2010. jún. 15. 12:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok..abszolút egyetértek az előttem szólóval,én is le lettem pontozva,ki tudja miért,mert hogy egy joghurt,egy túrókrém vajon miért egészségtelenebb,mint a csoki,cukor,nyalóka azt nem tudom.az orvos,védőnő is fontosnak tartja tejtermékeke fogyasztását.nyilván azoknál is van felesleges 0 kalória pl a pudingok stb.de nem lesz egy pici babának semmi baja tőle ha időnként eszik ilyet.
2010. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
De a túrókrémet te is meg tudod csinálni és a joghurtot is, főleg, gogy egyre több afriss gyümölcs és csak egyszer nézd meg mi van a boltiban.
2010. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!