Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem volt segítsége az...

Akinek nem volt segítsége az újszülött babájához hogyan birkózott meg a feladattal?

Figyelt kérdés
F7éjem sokat dolglzik reggel 8 este 7 ig .Anyukám beteges fáradékony gyerek egész nap kézen akarlenni sírós én pedig fáradt vagyok ti hogyan viseltétek mikor lett jobb a helyzet.
2018. máj. 26. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Hordozó kendőt vegyél,mellette tudsz házimunkát is vezetni illetve bármit!

Milyen segítségre gondolsz amúgy?pl nekünk az egyetlen hatalmas segítség hogy nem kell főznöm mert étellel ellátnak,de ha nem igy lenne akkor rendelnék.a gyerek mellett pedig mindent meg tudtam csinálni amikor pici volt.

2018. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas akaraterovel es tenni akarassal, mert erte muszaj volt.
2018. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért így nem vagy teljesen egyedül. Nekem reggel hétkor indul és este hétre ér haza a férjem, viszont hazafelé bevásárol, este ő fürdette őket, hétvégén elvitte őket sétálni. Napközben aludj te is a gyerekkel.
2018. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Kezdetben rendeltem az ebédet és magasról letojtam a háztartást. Kb. 4-5 hónapos lehetett a gyerek, mire belerázódtam (ekkorra enyhült a hasfájós extra hosszú időszaka).
2018. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Amig aludt a pici mostam foztam mosogattam porszivoztam stb. Amikor ebren volt vele foglalkoztam. Nalunk parom hetel!
2018. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Az én párom is sokat dolgozik, de neki nincs hétvégéje sem. Annyit segít, hogy néha főz, bár köretet nem tud, azt mindig nekem kell :D illetve, ha hazaér, segít fürdetni. Szóval nem sok.

Én vettem hordozót felcsatolhatót és pihenő ágyat, így mindig vittem magammal mindenhová, látta mit csinálok, nyugodtabb volt. Persze sosincs akkora rend és tisztaság, mint előtte, magamra se sok idő jut, de most ez van. Lassan két éves lesz, nem mondanám, hogy jobb a helyzet, mert most még rámol is :) nem egyszerű, de próbálom elfogadni, és élvezni ezt az időszakot. Tudom, hogy hamar el fog múlni. Aztán jön az, hogy hazaér suliból, bezárkózik a szobájába, hétvégén meg haverokkal lóg :)

Azt tudom javasolni, hogy próbáld meg megtalálni a jót mindenben, panaszkodni mindig lehet miért.

2018. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Az a legkönnyebb része, amig pici a baba, sokat alszik és ott marad ahova leteszed:) csak kicsit engedd el a dolgokat, kicsit szard le h nincs olyan szép rend és tisztaság mint elötte és h nem tudsz minden nap fözni. Fogadd el h most magadra is kicsit kevesebb idö jut. Átmeneti idöszak az egész, ezzel jár,de attol még nem vagy rossz anya/feleség/háziasszony h most kicsit hanyagolsz dolgokat:)
2018. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senki,a parom sokat dolgozik .Nehez de meg kell csinalni ki kell birni.En haza jottem a kozhazbol ,es mar egyedul kellett megbirkozni mindennel ugy h nagyon fajt a muteti sebem .De ha ra nezek minden faradsagot meger:)
2018. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ehhez szupererő kell, hogy egyedül csináld, sajnos akarat, de sikerülni fog. Ha lehet, párod vegyen ki 1-2 szabad napot, ha engedik, te pedig csakis a gyerekkel törődj, semmi takarítás+főzés. A párod csinálja meg este, meg azt talán a nagyi is meg tudja.


a felkötő is jó

2018. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen van ahol se nagyi es a parod is sokat dolgozik,en megcsinalom a takaritast is meg a fozest is ,sajnos nem varhatja mindenki el ,hogy majd a ferjed faradtan este meg fozzon vagy takaritson azt vegkrpp :D
2018. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!